Die chwałą
2 (5)
Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla BLU Advance 4.0

Opis:

Die chwałą gry dla Androida to przygoda Viking, który podobnie jak wielu jego kolegów w dosłownym znaczeniu snów umrzeć w walce, która będzie mu „złoty bilet” do Walhalli, gdzie będzie czekać na wiecznej przyjemności dostarczyć. Przygotowany w grze Castle cyfrowe studio Partners, który jest w rzeczywistości pierwsza gra wydana na platformie, zanim to był tylko test IQ. Co ciekawe, gra jest wypłacane, to poprosić trzy dolary, ilość średnia, ale uwierzcie mi, że warto!

Rozgrywka była bardzo interesująca i oryginalna, ponieważ wszyscy wiemy, jak to jest, że szukamy specjalnie. Ten sam problem, a nasz bohater, on nie może umrzeć! A twoim zadaniem - aby mu pomóc w każdy sposób, w tym dość prosta sprawa, zwłaszcza w tych dniach. Jednak liczba opcji do ogromnego zniszczenia tutaj, twórcy naprawdę wypróbowany i dosłownie wyrwany całą swoją wyobraźnię w tej grze, w pełni uzasadnia tytuł „przygody”, co sugeruje, niesamowite wydarzenia, które smaku z doskonałą grafiką i pięknej animacji.

Wystarczy wyobrazić sobie, będzie wizyta oblężenie zamku, zarówno w roli napastnika, a rola znalazł musi starać się iść w dół rzeki lawy, jeśli nie straszny - podnieść armię nieumarłych, aby zaprzyjaźnić się ze smokiem, który podróżuje w czasie (lub walczyć z nim, nastrój), aby zaspokoić rudowłosa Valkyrie i dokręcić z jej powieści stać się podróżnikiem w czasie i wziąć udział w walce samolotu w innym wymiarze, aby odwiedzić różne sytuacje - sad i śmieszne, przetrwać predatelst o prawdziwej miłości, odnaleźć wszystkie wzmianki filmów, bajek i literatury. Nie wiem jak wy, ale wydaje mi się, że za trzy dolary prawdziwy raj! Lub Valhalla?

cechy:

  • doskonała grafika
  • Ogromna ilość ciekawych poziomów
  • Humor, dużo humoru, który miesza się z dramatem
  • postacie charyzmatyczne
  • prosta obsługa
  • fascynująca historia
Gry Wady:
  • On jest tylko jeden, nie ma wersja próbna pełna będzie musiał zapłacić $ 3


Konkluzja: jeśli nie wiesz, gdzie spędzić trzy dolary, a następnie gra Die chwałą jest jednym z najlepszych sposobów, wierz mi!


Reklama

Die chwałą dla BLU Advance 4.0

Ocena:

(5)
1.96★ 39.25%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2017/05/19 09:24
Inne gry BLU Advance 4.0

BLU Advance 4.0

BLU Advance 4.0 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: Dual-core 1.3 GHz Cortex-A7)
Ekran: 4.00", 800x480
Rozmiary: 125 x 65 x 12.4 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |