faily Tumbler
0 (0)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla BLU Advance 4.0

Opis:

Faily Tumbler gra na Androida jest bardzo niezwykła gra zręcznościowa, że jest gotów zaoferować rozgrywkę, które zostały wcześniej najprawdopodobniej nigdy się nie spotkali, a jeśli są spełnione, przez czysty przypadek. Dzięki tej innowacyjnej podejście powinno programiści ze studia Spunge Gry Pty Ltd, która jest znana z kilku innych gier, którego nazwisko jest znane prawie 10 milionów graczy, a to brzmi jak faily hamulce. Zasada nowej grze trochę podobny, ale różni się zasadniczo.

Zaczyna się, co dzieje się z krótkim filmem, w którym głównym bohaterem jest pobierana od wulkanu, aby uzyskać ogromne jajo jakiegoś nieznanego ptaka, oczywiste jest, aby jeść, ale kończy się na tym, że niszczy integralność wulkanu, który zaczyna wybuchać. Bohater rzuca i niesamowite bezwładność rzuca coraz dalej i dalej. To właśnie ten niekontrolowany lot i trzeba starać się jakoś zarządzać, starając się zbierać monety złote i duże jaja, które następnie będą w centrum wydarzeń.
Co ciekawe, jest ogromna ilość przeszkód, mianowicie, kamienie, drzewa, kaktus, winorośl i inne konto nie może zapłacić, wpadając na większości z nich nie będzie w stanie wprowadzić na salę przynajmniej pewne uszkodzenia, ale jeśli przegapiłeś duże jajko, wszystko można stracić. To samo odnosi się do pewnych szczególnych przeszkód, ale można zrozumieć w trakcie gry.
Za każdym razem będzie można zbierać grę jaj trwa, rzucając cię głębiej i pokazując coraz więcej miejsca. Szczególną uwagę należy zwrócić nawet jeśli konkretne, ale świetna realizacja mechanice gry na „szmaciana lalka”, który wielu deweloperów nie są czasami nawet próbuje dostać w nowszych projektach. Frustrujące jest to, że za każdym razem trzeba zacząć od podstaw, ale w ogóle, to nie powinno przeszkadzać, a za każdym razem gra będzie miał takie same zabawy i niespodzianki.

cechy:

  • jak daleko można się dostać ze względu na dziwne okoliczności?
  • ogromna ilość przeszkód, nie każda z nich nie zaszkodzi
  • zmontować do szybowca i odlecieć z wszystkich problemów
  • interesujące bonusy, które pomogą rozciągnąć trochę dłużej
  • Ssać umiejętności swojego bohatera
  • Opublikuj swoje rekordy w popularnych serwisach społecznościowych
  • Kompletne gameplay = nieskończona zabawa


Gry Wady:

  • reklama i Donat, ale pierwszy można wyłączyć płacąc trochę pieniędzy


Konkluzja: jeśli szukasz nietypowej grze arcade z niekończącą się rozgrywkę, dobrą animacją i mechaniki precyzyjnej, to nie przechodzą grając faily suszarka, to Ci odpowiada!


Reklama

Pobierz faily Tumbler 4.0 dla BLU Advance 4.0

Nowości w tej wersji
More bumbling and tumbling
informacje ogólne
wersja 4.0 (22)
Data umieszczenia 2019-12-22 15:08
rozmiar 34.43 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
kontrola licencji Google Play

kontrola licencji Google Play

BILLING

BILLING

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

zezwolenie na odbiór grupowych połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na odbieranie pakietów wysyłanych przez sieć Wi-Fi do wszystkich urządzeń, a nie tylko do Twojego urządzenia, przy użyciu adresów połączeń grupowych. Powoduje większe zapotrzebowanie na energię niż w trybie innym niż grupowy.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw, powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2017/05/20 07:53
Inne gry BLU Advance 4.0

BLU Advance 4.0

BLU Advance 4.0 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: Dual-core 1.3 GHz Cortex-A7)
Ekran: 4.00", 800x480
Rozmiary: 125 x 65 x 12.4 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |