Ojciec i Syn
0 (0)
Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla BLU Advance 4.0

Opis:

Ojciec i syn gra jest dążenie do androida, w każdym przypadku, gdy deweloperzy chcą go więc wyobrazić Mówię ci, że to śmieszna reklama Muzeum Archeologiczne w Neapolu ... niespodziewane, prawda? Przygotowane gry studio TuoMuseo, dla którego jest to pierwszy projekt, który, nawiasem mówiąc, szybko zyskuje popularność, to tylko kwestia ilu graczy będzie naprawdę udać się do muzeum?

Sens gry jest bardzo ładny i ciekawy - to o młodego mężczyzny szukasz swojego prawdziwego ojca, którego nigdy nie widział. Jest to zadanie rzucać głównego bohatera w Muzeum Archeologicznym, w którym ma on przejść przez ogromną liczbę przygód, ciekawych sytuacji i innymi, taki czy inny sposób związane z historią. Musisz odwiedzić w Pompei podczas erupcji Wezuwiusza notorycznie, aby być na ulicach starożytnego Rzymu i innych zabytków, a twórcy udało się położyć gry mijania tylko 1:00. I gdzie tu muzeum? Muzeum nie może być absolutnie kontynuacją historii, w każdym razie, jeśli tam dotrzeć, można dostać jakieś bonusy w grze, i kilka sekcji. Nie sądzę, że za to ktoś pojedzie do Włoch, zwłaszcza jeśli wziąć pod uwagę, że użytkownicy Androidy rozproszone po całym świecie, ale wszystko jedno, czy jest to możliwe, to dlaczego nie spróbować czegoś nowego? Ale taka reklama nigdy nie spotkałem, byłoby bardziej jak ten!

cechy:

  • Dobry pomysł z pięknym realizacji
  • ciekawa historia
  • piękne miejsce
  • Brak reklam lub darowizna

Gry Wady:

  • No lokalizacja, więc wielu użytkowników obcojęzycznych po prostu nie rozumieją, co to znaczy ...
  • Gra może być dość szybko przechodzą

Konkluzja: świetny pomysł, aby zrealizować ich reklama muzeum (jestem pewien, że to jest wspaniały) w formacie gra ojciec i syn, tym samym zachęcając graczy do kontynuowania przygody odwiedzając Muzeum Archeologiczne. Byłoby znacznie bardziej stroma, jeśli gra zjednoczeni muzea w różnych miastach, ale kto wie, może prędzej czy później coś i wydaje!


Reklama

Pobierz Ojciec i Syn 1.0.910 dla BLU Advance 4.0

Nowości w tej wersji
Correction of a small bug at the beginning of the game.
informacje ogólne
wersja 1.0.910 (910)
Data umieszczenia 2020-07-26 19:03
rozmiar 86.5 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

dokładna lokalizacja (na podstawie sygnału GPS i sieci)

Pozwala aplikacji na określenie dokładnej lokalizacji dzięki sygnałowi GPS lub źródłom lokalizacji sieciowej, takim jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje położenie. Pamiętaj jednak, że telefon zużywa wtedy więcej energii.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2017/05/24 08:36
Inne gry BLU Advance 4.0

BLU Advance 4.0

BLU Advance 4.0 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: Dual-core 1.3 GHz Cortex-A7)
Ekran: 4.00", 800x480
Rozmiary: 125 x 65 x 12.4 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |