Beholder
4.8 (14)
Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla BLU Advance 4.0

Opis:

Beholder gra to nie tylko poszukiwanie lub symulator, który skromnie ochrzczony, to cały świat, z referencji, atmosfery i innych cech, które są trudne do znalezienia, nawet w najlepszych współczesnych gier. Będzie ponura dystopia, w której trzeba nie tylko żyć i pracować, ale także spróbować coś zmienić! Niezwykle ważnym elementem gry jest ogromna liczba wątków, każde twoje działanie na wpływy coś i opcji kończących grę bardzo, że na pewno będzie grać znowu i znowu.

Przygotował grę w studiu kreatywny Komórka Publishing, która stała się wydawcą jest jednak produktem rosyjskiego Alawar studio, z których wiele jest już znane z pierwszej części „Farm Frenzy”, i to podwójnie imponujące, bo w Beholder gry na Androida nie znajdzie krople i zabawy, zwłaszcza jeśli wiesz, jak czuć i współczuć.

Pierwotnie gra została wydana na PC i prawie natychmiast były pytania na temat tego, czy i kiedy należy uruchomić androida? Jest to dość logiczne, zwłaszcza jeśli wziąć pod uwagę, że gra nie może pochwalić się ogromne wymagania sprzętowe, dzięki czemu pasuje na aplikacjach mobilnych formacie. Cóż, czekaliśmy na ten punkt orientacyjny! Nawiasem mówiąc, jeśli ktoś jest zdezorientowany przez cenę, która jest nieznacznie indeksowanych przez 3 dolary - nawet nie myśleć o tym, że gra może kosztować 5 razy więcej niż, że nie będzie anulować swoją wartość i że stosunek jakości do ceny to jest tego warte!


Fabuła rozgrywa się w dystopii, co daje czasy totalitaryzmu, brutalne represje, zawód i inne dolegliwości, które wielokrotnie po cenach dumpingowych na głowy ludzi w Rosji i Europie Wschodniej. Twoja postać jest mianowany kierownik małego apartamentu, który składa się z 6 apartamentów, trzeba także zająć parterze. Zadanie na pierwszy rzut oka prosta - skolonizować lokatorów, monitorować je i zgłosić gdzie chcesz zgłosić wszelkie naruszenia. Jednak dość szybko obraca się w wir problemów jako zadania zarządzania przypisane do warunków, problem zaczyna się w rodzinie, są szpiedzy, którzy pracują przeciwko rządowi ... Między innymi, trzeba zapewnić sobie pieniądze na zakup sprzętu i innych programów szpiegujących, nawet przedmiotów zabronionych. Nawiasem mówiąc, również dla zakazów być oglądane, pojawiają się prawie codziennie i mogą zakazać czegoś, począwszy od palenia, a skończywszy na jabłkach.

Każda postać w grze jest unikalną osobowość i pracy, z którymi można komunikować, możesz pomóc lub zostać eksmitowany, można zastąpić i wysłany do więzienia. W pokojach lokatorów można umieścić kamer, mogą okraść, ale trzeba zachować twarz, w przeciwnym razie przyjdzie do ciebie ....

cechy:

  • Każda decyzja ma wpływ, musimy się do tego przyzwyczaić
  • Duża liczba przemyślany charakter, z własną historią i charakterem
  • Oczywiste i proste rozwiązanie nie jest tutaj, to jest niemożliwe, aby zadowolić wszystkich
  • Trudno sobie wyobrazić, co kryje się za każdym razie, nie jest niczym oczywistym
  • Niestety, wiele razy rzeczywiście stać symulacja złożonych form życia

Gry Wady:

  • Przejście nie gwarantuje szczęśliwe zakończenie, patyna smutku i beznadziejności może zostać łatwo.
  • Nie wersję trial, opłata gra.

Konkluzja: słowa trudne do opisania klimat gry, ale jest wspaniały, muzyka, postaci, dialogi, wydarzenia ... jeśli nie przeszkadza ciemności i trudnych wyborów i konieczność jest odpowiedzialny za wszystkie swoje czyny, to jest gra Beholder, zalecamy zapoznanie !


Reklama

Beholder dla BLU Advance 4.0

Ocena:

(14)
4.78★ 95.63%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2017/05/26 07:11
Inne gry BLU Advance 4.0

BLU Advance 4.0

BLU Advance 4.0 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: Dual-core 1.3 GHz Cortex-A7)
Ekran: 4.00", 800x480
Rozmiary: 125 x 65 x 12.4 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |