Lode Runner 1
0 (0)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla BLU Advance 4.0

Opis:

Gra Lode Runner 1 na Androida jest reinkarnacją gry Lode Runner, który ukazał się w odległym 1983 roku, po czym w 1994 roku będą kontynuowane, a potem o tym wszystkim zapomniał, ale nie programiści ze studia Nexon Spółki, które są doskonale znane nam z takich projektów jako potężny fotografowania Gunpie Adventure lub HIT oryginalna gra fabularna, ten ostatni, nawiasem mówiąc, sprzedawane w wysokości prawie 10 milionów! Godne szacunku. Jednak dzisiaj będzie o klasykę, więc zapomnieć o pięknym świecie 3D, a następnie czekamy na piksele, które, nawiasem mówiąc, całkiem czesany, nie ma ciśnienia w oku, na którą bardzo dziękuję!

Fundamentalnie zmienić rozgrywka nie, problem pozostaje taki sam jak w pierwotnym źródle - aby zebrać wszystkie złota z poziomu i dotrzeć do wyjścia, który przejdzie do następnego miejsca. Byłoby to nie takie proste, ponieważ obecność dużej liczby pułapek i wrogów, które dosłownie polują na ciebie! Reinkarnować stare poziomy nie zostały stworzone nowe, w niesamowitej ilości przekraczającej trzysta! Więc fani poprzednich części będzie zajęty przez długi czas. To samo zadanie i po operacji, która jest teraz w pełni nadaje się do ekranów dotykowych i może być bezpiecznie opisane jako najwygodniejsza. A dla tych, którzy nadal ściśle do klasyki, mają możliwość przekazania oryginalnych poziomów, które nie zapomnij włączyć grę w osobnym liście. Również w grze masz okazję do pojedynku innego gracza i online, aby zorganizować pojedynek. Nie zapomnij o poziomie projektanta, który stworzy coś wyjątkowego, niepowtarzalnego, a co najważniejsze - aby podzielić się nim z innymi użytkownikami, co jest rozkaz zwiększa liczbę możliwych poziomów w grze ...

cechy:

  • Prosta obsługa, przeznaczony dla urządzeń mobilnych
  • Gra nadaje się zarówno dla początkujących jak i profesjonalistów
  • Ogromna społeczność, która tworzy edytor poziomów i dzielenie się nimi
  • Zestaw klasycznych poziomów i 300 nowych
  • Specjalny tryb Championship
  • Wiele ciekawych zadań i łamigłówek

Gry Wady:

  • Jest trochę reklamy w ogóle - nie przeszkadza

Konkluzja: jeśli jesteś fanem serii, to gry Lode Runner 1 i tworzyć, z drugiej strony, jeśli nie grałeś oryginału, a następnie przed sobą całkiem dobry pasaż w stylu klasycznym, w każdym razie, polecam.


Reklama

Pobierz Lode Runner 1 1.0.5 dla BLU Advance 4.0

Nowości w tej wersji
Bug Fix
informacje ogólne
wersja 1.0.5 (20)
Data umieszczenia 2017-07-06 21:52
rozmiar 56.08 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

używanie kont na urządzeniu

Zezwala aplikacji na żądanie tokenów uwierzytelniania.

pobieranie uruchomionych aplikacji

Pozwala aplikacji na pobieranie informacji o aktualnie i niedawno działających zadaniach. Dzięki temu aplikacja może sprawdzić, które aplikacje są używane na urządzeniu.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw, powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2017/05/26 09:18
Inne gry BLU Advance 4.0

BLU Advance 4.0

BLU Advance 4.0 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: Dual-core 1.3 GHz Cortex-A7)
Ekran: 4.00", 800x480
Rozmiary: 125 x 65 x 12.4 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |