Zło Mudu - Hill Climbing Taxi
2.8 (4)

Zło Mudu - Hill Climbing Taxi

Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla BLU Advance 4.0

Opis:

Gra Zło Mudu - Hill Climbing Taxi to wyścig, w teorii, w rzeczywistości, gra może łatwo porównać z jakimkolwiek przedstawicielem formacie Hill Climb, który widzieliśmy sporo, ale nie jest to gra ma mnóstwo funkcji, o których trzeba rozmawiać, zwłaszcza zwłaszcza gdy są przerażające ... przygotowany „jest” niezależny deweloper, który nazywa siebie Andreich80lvl, więc nie będę się przyczepić singiel, choć szczerze mówiąc, jest to konieczne.

Jest oczywiste, że głównym elementem rozgrywki powinny być klasyczne pojazdy radzieckie, opinia w sprawie ustawy, która jest zawsze podzielony na dwóch skrajnych przeciwieństw. Ktoś kochali, ktoś nienawidził, a ktoś nie wie o nich, a osoba trzecia, która ma opinię większości, jak mam jeszcze spotkać poważny projekt, w którym programiści zebranych w ogóle nic krawędzie świata, ale te maszyny. Jest oczywiste, że kocha je podobnie mniejszość, że mimo, że gra nie daje prawa do życia, a przy okazji, jest aktywnie zyskuje popularność.
Wszystko, co musisz zrobić w grze - iść w prostej drodze i trzeba iść, a dokładnie i szybko, bo jeśli się powoli, można złapać kilka czarnych pikseli lub artefakty, i można stracić. Podejście to nie podoba, ponieważ nie jest jasne, kiedy i dlaczego doganiają, aw ogóle to jest dziwne. Rzeczywista temat benzyny, który kończy się albo klasyczny, gdzie etapy przejścia mają ograniczoną ilość czasu.
W każdym razie, fizyka mieć przyzwoity samochód, co do powiedzenia na temat animacji i skromnej harmonogramem. Drogi tutaj pokazane są całkiem zgodne z prawdą, pierwszy i jedyny w tej chwili tor jest trochę droga polna, która składa się w całości z dziury, rowy i błota, które same w sobie, prędkość ruchu w żaden sposób nie przyczynia się do zasady.
Wyzwanie - prowadzić stronę, aby zebrać jak najwięcej złotych monet i klucze może, nawiasem mówiąc, do przejścia pojawi się gwiazda. Następnie można zakupić inne samochody, a można je kupić tylko za pomocą monety lub dla mniejszej liczby monet i gwiazd. Inne cechy tej gry nie została zauważona.

Co nam się podobało:

  • Rzadkie (w formacie gier) Samochody
  • dobra fizyka
  • zdolność do pompowania samochód (tylko w tym celu niezbędne klucze)


Że nie podoba:

  • dziwne realizacja na część przegranej
  • skromne grafika i animacja
  • nudny gameplay
  • zaoszczędzić na nowy samochód będzie bardzo długo


Konkluzja: nie arcydzieło, bez ekscytującej rozgrywki, ale nadal gra Zło Mudu - Hill Climbing Taxi zyskuje fanów, a wszystko za sprawą rzadką samochodu. Autor zapowiada, że ​​nowa trasa będzie dostępne wkrótce i jeszcze więcej pojazdów, nie mam wątpliwości, biorąc pod uwagę rosnącą popularność.


Reklama

Pobierz Zło Mudu - Hill Climbing Taxi 1.5.4 dla BLU Advance 4.0

Nowości w tej wersji
1.5.4: Sightly optimized memory usage.
1.5.3: Meet 3 new tracks and 79 tons of new cars! Take a ride on the most huge Taxi, which Evil Mudu has not yet seen! Roll on the Beach, jump on Mars with low gravity, and drive on Serpentine! This update also includes a speedometer and a bug fixes. And new bugs, of course.
informacje ogólne
wersja 1.5.4 (29)
Data umieszczenia 2018-03-22 01:20
rozmiar 41.09 MB
polski nie
wymagania
android 2.3+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

BILLING

BILLING

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(4)
2.75★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2017/05/28 07:08
Inne gry BLU Advance 4.0

BLU Advance 4.0

BLU Advance 4.0 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: Dual-core 1.3 GHz Cortex-A7)
Ekran: 4.00", 800x480
Rozmiary: 125 x 65 x 12.4 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |