VOI
0 (0)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla BLU Advance 4.0

Opis:

VOI gra na Androida jest zagadką, która opiera się na grze kolorów, rozumowania i geometrii przestrzennej, a jeśli zgadłeś, w końcu czekamy na dość skomplikowanej gry, nad którymi będzie musiał myśleć długo i ciężko. Przygotowaliśmy grę w gamebra.in studio które stanowią już ma kilka innych niezwykłych zagadek, ale ten jest najbardziej interesujące. Nawiasem mówiąc, wyszła na iOS więcej niż rok temu i nie było tylko dużo dobrych opinii, ale także przyzwoita liczba pobrań, a teraz jest na Androida, na pewno jego użytkownikom cieszyć się grą, też!

Pierwszą rzeczą, która wpadła mi w oko - skromny projekt, który jest tutaj w czerni i bieli stylu, bez żadnych ozdobników i próbuje zaimponować swoim pięknem, konieczne jest, aby spojrzeć na to, co się dzieje! Zadanie będzie mieć stosunkowo jasne - zbierać szczegóły proponowanej postaci, tak samo jak w próbce, która będzie umieszczona w górnej części ekranu. Ale będą pewne problemy. Na początek, wszystkie kawałki mają bardzo dziwny kształt, geometria wiedza będzie przydatna tutaj, ale nadal proste zadania w grze, dwa trójkąty, aby diament nikt nie pyta. Druga komplikacja - dane proponowane przez ciebie na obszarze znacznie większym niż wymagane tu po prostu trzeba myśleć.
Wdrożenie wszystko można podać tylko jedną prostą regułę - gdy dane są nakładane raz - czarny staje się biały, a jeśli dodać kolejną warstwę, a następnie ponownie czarny. W ten sposób, łącząc dane z wielu sposobów można ostatecznie osiągnąć pożądany rezultat i ukończyć poziom.

cechy:

  • Dość skomplikowane zadanie, w którym trzeba myśleć
  • 88 poziomów
  • Gra przetłumaczone na 11 języków
  • Prosta grafika, która nie będzie ładować urządzenie
  • nie darowizna


Gry Wady:

  • Jest reklama, nawet wyłączyć za te pieniądze nie będą działać


Konkluzja: jeśli szukasz niezwykłe, a co najważniejsze, dość skomplikowaną układankę, gra VOI będzie Ci odpowiadać, można go pobrać za darmo, więc polecam przeczytać.


Reklama

Pobierz VOI 1.1.4 dla BLU Advance 4.0

informacje ogólne
wersja 1.1.4 (1001004)
Data umieszczenia 2017-05-28 19:29
rozmiar 28.92 MB
polski nie
wymagania
android 4.0+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
żadnych wirusów
data kontroli 2017-05-28 22:30:05
Zobacz raport
(Proverechno korzystania z usługi virtustotal.com)
pozwolenie
przybliżona lokalizacja (na podstawie sieci)

Pozwala aplikacji na określenie przybliżonej lokalizacji. Jest ona odczytywana z usług lokalizacyjnych wykorzystujących źródła lokalizacji sieciowej, takie jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje przybliżone położenie.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Wszystkie aplikacje gamebra.in na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2017/05/29 07:22
Inne gry BLU Advance 4.0

BLU Advance 4.0

BLU Advance 4.0 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: Dual-core 1.3 GHz Cortex-A7)
Ekran: 4.00", 800x480
Rozmiary: 125 x 65 x 12.4 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |