Time business
4.3 (4)
Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla BLU Advance 4.0

Opis:

Time Business gry na Androida jest zatrzaskowe z uprzedzeń gospodarczej dewelopera było słynne studio Rovio Entertainment Ltd.! Kto by pomyślał, że nawet po motywem ptaków i świń, otrzymujemy zatrzaskowe ... Poza tym, dość typowy na pierwszy rzut oka. Jest bezpiecznie można zauważyć jedną rzecz - jest łatwy do nauczenia i bardzo pozytywne, więc polecam zwrócić uwagę na niego wszystkich, którzy szukają czegoś podobnego.

Rozgrywka w tym przypadku jest dość typowy, co sugeruje, że pod kontrolą dostaje jakieś towarzystwo, którego jedynym celem jest - w celu osiągnięcia zysku, aby rosnąć i rozwijać pod ścisłą kontrolą. Oczywiście, aby skutecznie realizować wszystkie te plany będą musiały nauczyć się wiele sztuczek i cech świata, w którym jesteś.
Co jest ładne, gra należy do pewnego rodzaju „leniwe” pilotów, gdzie główny nacisk nie tylko na stałe prasy na ekranie, jest coś pomiędzy. Nawiasem mówiąc, na początku gry będzie można znaleźć dość szczegółowe szkolenie, dzięki czemu można szybko opanować podstawy, co się dzieje i być w stanie iść do oddzielnego pływania.
Nie bez dodatkowych mini-gier, które przyciągają klientów do nowych rodzajów usług, które w jakiś sposób zaprezentuje na rynku, ponieważ każdy kierunek jest góra deski do osiągnięcia, które rosną tam będzie nigdzie iść. A jak wiadomo, aby pokryć cały glob będzie musiał bardzo się starają, aby inwestować, ustalenia jego produkcji i tak dalej, w każdym razie, to zajmie wszystkich zainteresowanych przez długi czas, a nie inaczej.

cechy:

  • Rozpocząć działalność od podstaw i pokazać, co można zrobić!
  • Zdobądź klientów w świecie jest bardzo prosta
  • Gracze z całej ziemi będzie naciskać cię w rankingu
  • Im więcej inwestycji - większy zysk
  • I będzie w stanie zdominować, biorąc Twoja firma cały świat?


Gry Wady:

  • Bez reklam i dawstwa pilotów, co do zasady, nie może tego zrobić, to nie jest wyjątek.


Konkluzja: wielki zatrzaskowe Time Business doskonale wpisuje się w swoim gatunku, oferując dokładnie to, czego można oczekiwać od dobrego zatrzaskowe, że nie tylko w nim żadnych rodzynek, który jest zazwyczaj zawsze zdobił każdy projekt od Rovio ... Jednak trudno jest go obrazi, gra dobre i darmowe.


Reklama

Time business dla BLU Advance 4.0

Ocena:

(4)
4.33★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2017/05/30 07:47
Inne gry BLU Advance 4.0

BLU Advance 4.0

BLU Advance 4.0 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: Dual-core 1.3 GHz Cortex-A7)
Ekran: 4.00", 800x480
Rozmiary: 125 x 65 x 12.4 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |