nachylenie
0 (0)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla BLU Advance 4.0

Opis:

Gra nachylenie na Androida jest ładny czas zabójców, które równie dobrze mogą być wprowadzane do obrotu jako przedstawiciel dorywczo braterstwa, ale na pierwszym miejscu jest czas-zabójca, który nie wymaga, aby próbować i coś do rozważenia, tylko lepkie i cieszyć się. Przygotowaliśmy grę w studiu Brodaty Robot Games, wcześniej nie istotnie różne projekty, jednak sądząc po ilości pobrań tej gry mogą w tym czasie również nie działa, a szkoda, gra była całkiem przyjemna.

Rozgrywka nie jest niestety oryginalne, to jest coś pomiędzy wielkim projekcie od Ketchapp studio i zwykłego czasu zabójcy, który stara się ich naśladować. Tylko kwestia rzeczywistości, z wyjątkiem każdej chwili pierwotnej trasy, zestaw premii i różne znaki nie zmienia nic, od czasu do czasu trzeba spróbować jechać tak daleko, jak to możliwe i to wszystko. Sterowanie gry dość łatwe, złożoności średniej, ale jeszcze zapisać się do nowego bohatera, który w większości przypadków będzie tak samo piłkę, ale inny kolor, będzie musiał bardzo się starają. Jednakże, jeśli nie może żyć bez konkretnego koloru, drzwi są zawsze otwarte sklep gra i można kupić dowolny znak za prawdziwe pieniądze.
Trzeba też wspomnieć doskonałą konstrukcję dźwięku, który wygładza ogólną prostotę zarówno rozgrywki i grafiki. To właśnie dzięki tej muzyce i można odpocząć i utknąć w grze przez długi czas.

cechy:

  • Klasyczny czasu zabójca, z ładną grafiką
  • świetny soundtrack
  • prosta obsługa
  • Piękne górskie stoki
  • Duży wybór power-upy i znaków


Gry Wady:

  • Donat i reklama nie śpi


Konkluzja: Nie wiem, czego można oczekiwać od Stoku gry, ale może to dać - czas wolny-zabójcę, który może być lepkie, przyjemną muzykę, dobrą animacją i stoki górskie;)


Reklama

Pobierz nachylenie 1.5 dla BLU Advance 4.0

Nowości w tej wersji
- Beautiful New Zen Mode
- New Character
- New Company Logo
- Minor Improvements
informacje ogólne
wersja 1.5 (8)
Data umieszczenia 2017-09-29 05:44
rozmiar 20.37 MB
polski nie
wymagania
android 3.0+
architektura ARM7 ARM6 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

BILLING

BILLING

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

przybliżona lokalizacja (na podstawie sieci)

Pozwala aplikacji na określenie przybliżonej lokalizacji. Jest ona odczytywana z usług lokalizacyjnych wykorzystujących źródła lokalizacji sieciowej, takie jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje przybliżone położenie.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2017/05/30 08:50
Inne gry BLU Advance 4.0

BLU Advance 4.0

BLU Advance 4.0 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: Dual-core 1.3 GHz Cortex-A7)
Ekran: 4.00", 800x480
Rozmiary: 125 x 65 x 12.4 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |