Kidu: bezwzględny Quest
0 (0)

Kidu: bezwzględny Quest

Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla BLU Advance 4.0

Opis:

Gra Kidu: bezwzględny Quest na Androida to projekt, który mógłby połączyć niemal wszystko, od klasyki gatunku, puzzli, fajne grafiki, doskonała animacja, a kończąc na rodzaj innowacji, że nie widział w tym gatunku w ogóle.
Przygotowaliśmy grę w studiu mimowolne grach i w tej chwili jest ich pierwszy projekt, który nie przeszkadza, bo jeśli jesteś nowicjuszem studio zaczęło tak, to będziemy żyć w zupełnie innym świecie.

Na pierwszy rzut oka gra może wydawać się dość typowe platformówka z elementami układanki, jednak nie jest tak, że gra ma jeszcze jedną ważną cechę, którą omówię trochę później, ale teraz, szacujemy, że mamy i tak oferują:

  • Incredible Adventures!

Gra ma świetną historię, która prowadzi przez pięć różnych światów, z których każdy zawiera więcej niż kilkanaście poziomów, czekasz na różnych cywilizacji, z których każda jest inna i to jest prawdziwy interes do badania.

  • Dynamika!

Pomimo konieczności rozwiązać gra logiczna polega na wysoką dynamikę, to trzeba biegać, skakać, a czasem zarówno w tym samym czasie! Najważniejszą rzeczą jest nie do zatrzymania, czekając na pułapki na każdym kroku.

  • Perspektywa!

Jest w tej chwili, jesteśmy coraz głównego cechą gry - aby rozwiązać większość zagadek mają dokładnie wpływ na perspektywy pomocą żyroskopu telefonu, w rzeczywistości, pozwala zobaczyć wszystko w każdej dogodnej lokalizacji!

Ale nie było w grze i jeden ujemny, który ma zapewnić, że gra jest całkowicie bez załączników nie przechodzą, bo pełna wersja będzie musiał zapłacić w regionie dwóch dolarów, co jest całkiem rozsądne, biorąc pod uwagę oryginalność i jakość wykonania.

Konkluzja: jeśli szukasz typowej platformówki, można bezpiecznie szukać dalej takie na naszej stronie jest kompletna, ale jeśli szukasz czegoś fajna i oryginalna gra Kidu: bezwzględny Quest pasuje tylko w prawo, pozwoli zanurzyć się w niezwykłym świecie, ciekawa historia i nauczyć się patrzeć na sytuację z różnych punktów widzenia.


Reklama

Pobierz Kidu: bezwzględny Quest 1.1.1 dla BLU Advance 4.0

Nowości w tej wersji
-Minor fixes
informacje ogólne
wersja 1.1.1 (1031)
Data umieszczenia 2018-03-15 22:34
rozmiar 58.82 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

BILLING

BILLING

kontrola licencji Google Play

kontrola licencji Google Play

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2017/06/11 08:31
Inne gry BLU Advance 4.0

BLU Advance 4.0

BLU Advance 4.0 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: Dual-core 1.3 GHz Cortex-A7)
Ekran: 4.00", 800x480
Rozmiary: 125 x 65 x 12.4 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |