Canyon Crash - Fall Down
0 (0)

Canyon Crash - Fall Down

Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla BLU Advance 4.0

Opis:

Gra Canyon Crash - Fall Down na Androida jest przypadkowa gra zręcznościowa, że przypomina kilka gatunków, coś z prygalok, ale wręcz przeciwnie, coś Rahner, ale znowu w innym kierunku, coś z klasycznych czasowych zabójców, i tak dalej, na tym samym, a następnie będzie ciągle spadać, próbując spadać tak szybko, jak to możliwe! Przygotowaliśmy grę w studiu QuickByte gier, które jeszcze nie miał czasu, aby celować w innych projektach, tak aby można było podjąć bardzo, bardzo łagodny.

Gra była bardzo proste i bardzo intuicyjne (dorywczo, jeszcze), zadanie - spadać, a to nie ma sensu, aby uniknąć upadku na wystających części lub innych przeszkód, skontaktował się problemy nie dostarczać, ale kiedy i jeśli spadnie, trzeba się spieszyć, przewracając swojego bohatera półka i wysłany do dalszego spadku, jak na górze ekranu jest rodzajem klapy lasera, który jest cały czas będzie realizować. Jeśli mocno się utrzymywał, to cię zniszczy i będzie musiał zacząć od nowa, ale wciąż gra jest przypadkowy, tak że prawo do pomyłki zawsze ważne, aby nie błądzić zbyt wiele razy z rzędu. Podczas upadku, będzie zbierać kamienie szlachetne i szyszki, które dają jakieś bonusy, takie jak uczynić swoją postać jest większa, dzięki czemu łatwiej zebrać klejnoty. Jeśli chodzi o punkty, odległość, że jesteś w stanie pokonać nie ma znaczenia, ale liczba zebranych kryształów - wręcz przeciwnie, ma jedną wartość. Ponadto, jako bonus, czasem spada bohatera zostaną rozproszone, rozłożenie na strzępy wszystkie przeszkody, że trochę łatwiejsze przejście trudnych obszarach, powodzenia!

cechy:

  • Prosta, intuicyjna rozgrywka i pozytywne
  • Niższy spadek, tym lepiej kryształy znajdzie
  • Dwa tuziny, które mogą zostać odblokowane
  • Możliwość pompować bohatera

Gry Wady:

  • Donat jest, ale sens tego zera, ale nie odbywa się bez reklamy

Efekt: prosta zręcznościowa Canyon Crash - Fall Down jest doskonały zarówno dla dzieci jak i dorosłych, którzy są zmęczeni skomplikowanych projektów, wybiera zarówno komórki nerwowe i uwaga, zrób to za darmo i odpocząć!


Reklama

Pobierz Canyon Crash - Fall Down 1.3.0 dla BLU Advance 4.0

Nowości w tej wersji
* Awesome bug fixes
* Awesome improvements
informacje ogólne
wersja 1.3.0 (30001)
Data umieszczenia 2018-11-19 06:29
rozmiar 41.35 MB
polski nie
wymagania
android 4.3+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

BILLING

BILLING

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2017/06/01 07:13
Inne gry BLU Advance 4.0

BLU Advance 4.0

BLU Advance 4.0 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: Dual-core 1.3 GHz Cortex-A7)
Ekran: 4.00", 800x480
Rozmiary: 125 x 65 x 12.4 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |