Galaxy on Fire 3 - Manticore
3.9 (8)

Galaxy on Fire 3 - Manticore

Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla BLU Advance 4.0

Opis:

Galaxy gra on Fire 3 - Manticore dla Androida jest trzecia część epopei kosmicznej, który od dawna porośnięte plotek i oczekiwań .. Co mogę powiedzieć, że druga część nie było 5 lat temu, a pierwszy nie istnieje na Androida. Lata mijały, a druga część wyszła w HD, a następnie pojawiła się gra strategiczna online, w tym samym uniwersum, a wielu byłby w stanie myśleć, że wszystko, jednak projekt nie jest zszokowana, oferując nam nową misję i nową platformę, na której gra się zebrać bazę. Przygotowany grać w tym samym studio Deep Silver, który znany jest nam jako od ostatniej strony, a strome projekt o nazwie: Lost Horizon, pies Mendonca i inni, niestety płatne, jednak w tym przypadku nie jest dotykane, pobierz gry za Android można za darmo.

Co nas czeka w nowej części? Doskonała grafika, mnóstwo misji i interesującą historię, że przynajmniej jest super, i to jest super! Jednak w porównaniu z ostatniej części, co jest dość logiczne i każdy fan i tak zrobić, to nie jest zbyt dużo dialog okazało, i nie ma możliwości, aby je wyłączyć. Oczywiście, niektórzy ludzie lubią efekt głębokiego zanurzenia i kocha się zagłębić w to, co się dzieje, ale jest coraz mniej, a ci, którzy przychodzą tutaj dla wielkiej grze akcji przestrzeń czeka dokręcone dialogi, że wiele może zniechęcać, jeśli ta funkcja nie przeszkadza - zapraszamy!

Na szczęście praca oferuje różnorodne, począwszy od prostego wsparcia ładunków i przyspieszenia piratów, którzy będą próbowali go zaatakować, gdzieś będą musieli szukać uciekinierów, gdzieś do przeprowadzenia misji ratunkowych, i tak dalej, ale jak już rozumieć, co misja nie dostać, trzeba najpierw wysłuchać dość szczegółowym dialogu, który powoli, ale zostanie ujawniona dla wszystkich graczy pacjentów;)

cechy:

  • Doskonała grafika, który podkreśla ustawienie przestrzeni spektakularny
  • Dynamiczna i ekscytująca rozgrywka
  • Wdrożone wszechmocny, w wielkim stylu, to podoba
  • Walczyć z różnymi przedstawicielami kosmicznych piratów
  • Zmień swoje statki i broń na nich
  • Rekrutują inne statki, aby pomóc w trudnych sytuacjach

Gry Wady:

  • Raczej skomplikowane zarządzanie dawno przyzwyczaić
  • Bez Donato w przestrzeni trudno będzie

Konkluzja: jeśli nie zarzucić długi dialog, Galaxy gra on Fire 3 - Manticore była godna kontynuacja serii, która przyciągnęła dużą liczbę fanów, która w ogóle zostaną spełnione, ponieważ gra była więcej niż dobra!


Reklama

Galaxy on Fire 3 - Manticore dla BLU Advance 4.0

Wszystkie aplikacje Deep Silver na mob-core.com.pl

Ocena:

(8)
3.92★ 78.33%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2017/06/02 10:17
Inne gry BLU Advance 4.0

BLU Advance 4.0

BLU Advance 4.0 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: Dual-core 1.3 GHz Cortex-A7)
Ekran: 4.00", 800x480
Rozmiary: 125 x 65 x 12.4 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |