niesprawiedliwość 2
5 (4)

niesprawiedliwość 2

Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla BLU Advance 4.0

Opis:

Niesprawiedliwość Game 2 na Android to druga część słynnej gry walki, bohaterowie, które były nie mniej słynne postacie z serii DC Comics, znanego wszystkim dzięki Batman, Joker, Superman i innych uczestników bójki, która staje się coraz bardziej z roku na rok. Wydawcy są również studio Warner Bros., które od dawna wierny asystent Zakończony DC Universe i reprezentuje prawie wszystkich swoich projektów, w tym na platformach mobilnych. Wyjście to druga część zdecydowały się dołączyć do nowego produktu, która niedawno weszła na duży ekran jest już na świecie - film „Wonder Woman”, który będzie dodać nowe postacie i dalsze rozszerzanie wszechświata dla przeciętnego widza.

Nie trzeba do rozgrywki nie uległ zmianie, ponieważ ostatnia część objawienia można uznać za sukces, tak, że deweloperzy ostrożnie dokonać drobnych zmian, poprawiać błędy i wprowadzić nowe postacie, które wielu graczy czekają. Oczywiście, komponent graficzny i fizyka zostały opracowane, teraz gra tworzona jest na najnowszym silniku Unreal Engine 4, który sprawia, że ​​bohaterowie jeszcze bardziej realistycznych ruchów i efekty jeszcze bardziej ekscytujące, choć to czekają! Ponadto, oprócz nowych bohaterów znajdziecie aż siedem różnych trybów gry, choć otwarte, będą one przejść przez pierwszy i najważniejszy - w trybie kampanii, która jest teraz bardziej jak film, a nie gra, jak długo czekać wkładkę o przygodach bohaterów, w wejściu do walki trzeba tylko odpowiedni moment, i tylko wtedy, gdy kontrola jest przekazywana do ciebie. Nawet nie myśl, że to nudne, to jest cool! Większa część z pozostałych zalet gry pozostał niezmieniony, to też nie denerwować nikogo.

cechy:

  • Mechanika unikalne dla urządzeń mobilnych
  • Oszałamiająca grafika
  • Wiele znanych postaci z uniwersum DC
  • Doskonała fabuła i ciekawa rozgrywka
  • Ogromny wybór trybów gry

Gry Wady:

  • polityka zarabiania jest również na wysokościach, jak wszystko inne, co najmniej część bilansu

Rezultat: chyba Niesprawiedliwość gra 2 można nazwać najlepszą bijatykę dla Androida w tej chwili, a jeśli wziąć pod uwagę fakt, że gra spread za darmo, to nie jest tylko jedno pytanie - konkurenci, gdzie jesteś?


Reklama

Pobierz niesprawiedliwość 2 4.0.1 dla BLU Advance 4.0

Nowości w tej wersji
Prepare your Heroes for battle and take on Boss Darkseid in the new Solo Raid Event: Dawn of Apokolips! Vanquish his most fearsome warriors to earn new event-specific Apokolips Artifacts, full Hero unlocks, Gear Reforges and more! Defeat Boss Darkseid and you will earn the all-mighty, event-exclusive Artifact: Father Box! Show off your Solo Raid stature by earning exclusive Profile Portraits with each completed Solo Raid difficulty! Limited Time Only and must be Account Level 20+ to play.
informacje ogólne
wersja 4.0.1 (29218)
Data umieszczenia 2020-07-25 09:00
rozmiar 35.46 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura ARM8
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

używanie kont na urządzeniu

Zezwala aplikacji na żądanie tokenów uwierzytelniania.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

kontrola licencji Google Play

kontrola licencji Google Play

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

zmienianie ustawień dźwięku

Pozwala aplikacji na modyfikowanie globalnych ustawień dźwięku, takich jak głośność oraz urządzenie wyjściowe.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

BILLING

BILLING

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(4)
5★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2017/06/03 07:15
Inne gry BLU Advance 4.0

BLU Advance 4.0

BLU Advance 4.0 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: Dual-core 1.3 GHz Cortex-A7)
Ekran: 4.00", 800x480
Rozmiary: 125 x 65 x 12.4 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |