Żelazo Blade - Średniowieczne legendy
3.8 (5)

Żelazo Blade - Średniowieczne legendy

Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla BLU Advance 4.0

Opis:

Gra żelazo Blade - Średniowieczne legendy na Androida jest klasycznym w układzie Action-RPG, który sam w sobie jest bardzo odpowiedni jako maty dla znanej serii gier Dungeon Hunter, dopiero teraz mamy barbarzyńców, i tym podobne, to są czasy rycerzy i pięknej zbroi czeka! Jak pisałem, wyprodukowała grę w studio Gameloft, znany do niemal wszystkich zapalonych graczy, nawet tych, którzy mają telefony komórkowe i w ręce nie wziął. To jest po prostu jak zwykle trzeba rozróżniać między nimi a głównym kierunku projektów są uwalniane na platformach mobilnych, różnica, niestety, jest ogromna. I to nie tylko agresywny monetyzacji, czasem jest to jawne braki w jakości i innych momentach, które są nie do przyjęcia dla dużego studia. W efekcie, naszym zadaniem jest ocena tej gry to jest z tego punktu widzenia, jak ta gra jest dostępna nie tylko na Androida, iOS i można go pobrać do komputera ...

Opowieść o tym, co dzieje się podniósł klasyczny, ale nadal dość ciekawy, i jak zwykle, nie było bez ciemnych sił. Zaczyna się z dawnych przepowiedni, które są stopniowo najbliższych prawda, przewidywania nadchodzących ciemności i inne związane z tym problemy, które wzmacnia sługusów chaosu, ale też budzi starożytnego zakonu templariuszy, którzy potrzebują Twojej pomocy!

Zrealizować swój pełny potencjał może być w trybie misji, której cała rozgrywka i złamany, tylko większość graczy uważa, że ​​gra okazała się dość nudny, czas i znowu ten sam rodzaj bitwy i model pompowania gatunku, konieczności poprawy broń i amunicję sugeruje. Oczywiście, ktoś jest zdenerwowany, ale w rzeczywistości, to jest normalne dla większości przedstawicieli gatunku.

Że zdecydowanie zasługuje na szacunek, to wizualny komponent, który jest następnie na wysokości, grafiki i wszelkiego rodzaju efektów, więc jeśli nie wróg nawet w fakturze czasami nie ... ale niestety, najwyraźniej w formacie Gameloft to brzmi jak rodzaj " to jest android, czego chcesz? "

cechy:

  • Doskonała grafika i animacja
  • Wiele efektów i godne ich realizacji
  • Walczyć z demonami i przejść przez wszystkie ekscytującej kampanii
  • Interesująca mieszanka wydarzeń historycznych i mity
  • można rozwijać swój własny, unikalny styl walki
  • Znajdź nowe bronie i zbroje, i może być pompowana stary
  • Istnieje specjalny tryb PvP „Capture the Castle”

Gry Wady:

  • trudne monetyzacji
  • Niektórzy wrogowie nie w fakturze = słaba optymalizacja
  • Ten sam rodzaj bitwy w trybie kampanii

Rezultat: Szczerze mówiąc, nie ma nic innego ja osobiście gry Żelazo Blade - Średniowieczne legendy i nie oczekiwać wszystko dość znajomo - piękne, ale z problemami, jest drogie, ale na dużą skalę, a deweloperzy są w starym stylu. Jednak w ich obronie można powiedzieć, że są błędy i tak poprawne, nawet jeśli nie od razu.


Reklama

Pobierz Żelazo Blade - Średniowieczne legendy 2.3.0h dla BLU Advance 4.0

Nowości w tej wersji
Get ready, Templars! Update 13 is out now!

WHAT’S NEW?

- NEW ARMOR SETS: Add the Knightly Thistle set and Ruthenian set to your armory!
- Minor improvements and bug fixes
informacje ogólne
wersja 2.3.0h (23029)
Data umieszczenia 2020-10-01 00:07
rozmiar 27.5 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

przybliżona lokalizacja (na podstawie sieci)

Pozwala aplikacji na określenie przybliżonej lokalizacji. Jest ona odczytywana z usług lokalizacyjnych wykorzystujących źródła lokalizacji sieciowej, takie jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje przybliżone położenie.

BILLING

BILLING

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

ACCESS_SHARED_DATA

ACCESS_SHARED_DATA

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Wszystkie aplikacje Gameloft SE na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(5)
3.78★ 75.5%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2017/06/04 10:41
Inne gry BLU Advance 4.0

BLU Advance 4.0

BLU Advance 4.0 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: Dual-core 1.3 GHz Cortex-A7)
Ekran: 4.00", 800x480
Rozmiary: 125 x 65 x 12.4 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |