Piękna i Bestia
0 (0)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla BLU Advance 4.0

Opis:

Gra Beauty and the Beast na Androida jest formatem logiczna „trzy w rzędzie”, który oparty jest na słynnej bajki „Piękna i Bestia”, bardzo popularny projekt Disney Studios, który stał się deweloper, który oferuje nam trochę głębiej w to, co się dzieje w życiu głównych bohaterów , Co do popularności gry zebrał prawie milion pobrań już na początku, według prognoz, nie powinno być 10-krotnie większa, niż mam żadnych wątpliwości.

Gameplay, na szczęście, nie polega tylko zbieranie kryształów uporządkowany, czy istnieje jeszcze możliwość zaangażowania dekorację blokady, która faktycznie należy do bohatera opowieści. Ten schemat jest bardziej niż znajome, w niektórych grach przywróceniu ogrodu, gdzieś coś innego, że będzie teraz zaangażowanych w zamku, i po prostu chcą, aby pamiętać, że najprawdopodobniej ta aktywność zmieścić większe dzieci lub płeć piękną, chłopcy tak to będzie interesująca w mniejszym stopniu. W każdym razie, czekamy na bezbłędne animacji i piękną grafiką z Disney Studios, znane postacie i znane rozgrywki. Zbieraj punkty - wydać je w dekoracji zamku, wybierz ponownie - ponownie dekoracji i tak dalej, na szczęście, gra została podzielona na poziomy, więc technicznie jest to możliwe do przekazania, ale to chyba szybko się nudzą.

Zbędne deweloperzy próbowali i dodałem aż dwa sklepy gdzie można spędzić nie tylko zdobywać punkty, ale to jest prawdziwe pieniądze. Jeden sklep oferują szeroką gamę korzyści, drugi pokaże swoje najlepsze dekoracje do zamku, prawie fantastyczne IKEA, tak inteligentnie przeznaczyć dostępne zasoby i starać się najpiękniejszy zamek w królestwie lub bardziej stroma niż znajomych, aby rozpocząć.

cechy:

  • Jak można rozwiązać zagadkę w towarzystwie głównych bohaterów?
  • Udekoruj różnorodnych elementów zamku
  • Znajdź wszystkie tajne pokoje i odblokować wszystkie postacie ubocznych
  • Niezmiennie piękna grafika i doskonała animacja
  • Gra nie zawiera żadnych reklam! (Dla dzieci jest dokładnie to, czego potrzebujesz)

Gry Wady:

  • Zarabianie nie zdobyć w sklepie z grami zaakceptować dolarów :)

Konkluzja: gra Beauty and the Beast staną się popularne, ale nadal jest typowym przedstawicielem gatunku „trzy w rzędzie”, która rozszerza pole i tylko kilka kryształów mają teraz prawie każdy projekt dodaje coś ...


Reklama

Pobierz Piękna i Bestia 1.7.7 dla BLU Advance 4.0

Nowości w tej wersji
Minor bug fixes and optimized performance.
informacje ogólne
wersja 1.7.7 (244714)
Data umieszczenia 2018-10-16 00:41
rozmiar 31.42 MB
polski nie
wymagania
android 4.2+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

BILLING

BILLING

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(1)
0.2★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2017/06/05 09:45
Inne gry BLU Advance 4.0

BLU Advance 4.0

BLU Advance 4.0 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: Dual-core 1.3 GHz Cortex-A7)
Ekran: 4.00", 800x480
Rozmiary: 125 x 65 x 12.4 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |