Stacja gra SpongeBob
0 (0)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla BLU Advance 4.0

Opis:

Gra Stacja gra SpongeBob na android jest biegacz, główny uczestnik, który będzie bohaterem tytułowej kreskówki, a niektóre z jego przyjaciół, z którymi można spotkać dzięki projektu Bikini Bottom od Nickelodeon Studios jednak, że ona nadal eksperymentować z wydawcami, starając się zdobyć więcej odbiorców , W tej chwili te eksperymenty doprowadziły BlueArk studio, które wraz z Nickelodeon rozpoczęła ten projekt, którego ważnym elementem jest fakt, że będzie on rozprowadzany bezpłatnie, w przeciwieństwie do innych projektów o naszym bohaterze studio Nickelodeon. To wspaniała wiadomość, nie mniej!

Aby uświadomić sobie, co się dzieje, zdecydowano się na formacie Rahner, co nie jest zaskakujące, że jest to najbardziej popularny gatunek dzisiaj, więc nawet za darmo projekt można łatwo osiągnąć wielki sukces zarówno wśród publiczności jak i na część zarabiania. Co więcej, okazało się, biegacz bardzo ładne, zarówno w grafice i fizyce, co się dzieje, szczerze mówiąc przypomina hit wszechczasów - Subway Surfers, które samo w sobie jest komplement. Twój bohater (oczywiście, to będzie Sponge Bob lub jeden z jego przyjaciół) muszą być prowadzone na drodze trzypasmowej, gdzie będzie czekać na typowych przeszkód gatunku - ogrodzenie i trochę ruchu, który jest reprezentowany przez autobusów, ciężarówek i łodzi, które też z jakiegoś powodu poruszać się wzdłuż utwardzonej drogi. Tak czy inaczej, trzeba omijać przeszkody, starając się zebrać jak najwięcej monet i zbierając różne bonusy, które ponownie spełnione w innych grach tego gatunku - tarcza, magnes, przyspieszenie i kilka innych. Pod koniec wyścigu system uzna, ile ran, ile monet zebrane i uważa, że ​​całkowity wynik, który można podzielić się z przyjaciółmi i uczestniczyć w światowych rankingach. Zmontowane moneta może być wydane na premie pompowych, że po uaktualnieniu będzie bardziej skuteczne, poprawiając wydajność w każdym wyścigu.

cechy:

  • Klasyczna rozgrywka wokół słynnej Bikini Bottom
  • Każdego dnia można dostać prezent za udział gier
  • Zbierz kolekcję specjalnych kart Nickelodeon
  • Zbierać zwierzęta i zabrać je do wyścigów
  • Odblokować wszystkie misje, które są dostępne do gry

Gry Wady:

  • Projekt stał się wolny, istnieje jednak również były reklamy i pączek

Rezultat: ładny i dynamiczny zawodnik Stacja gra SpongeBob w pełni spełniają wszystkie kryteria gatunku i fanów pokocha głównego bohatera, jak i fani gatunku, którzy starają się znaleźć co najmniej kilka odmian wizualny.


Reklama

Pobierz Stacja gra SpongeBob 4.9.0 dla BLU Advance 4.0

Nowości w tej wersji
1. Check out our newest addition: SpongeBob Link, a 6-way connection puzzle where you connect and pop linked blocks that contain different SpongeBob & friends!
2. Critical Bug fix & improvements
informacje ogólne
wersja 4.9.0 (56)
Data umieszczenia 2018-08-01 16:15
rozmiar 95.27 MB
polski nie
wymagania
android 4.0.3+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

pobieranie uruchomionych aplikacji

Pozwala aplikacji na pobieranie informacji o aktualnie i niedawno działających zadaniach. Dzięki temu aplikacja może sprawdzić, które aplikacje są używane na urządzeniu.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

przybliżona lokalizacja (na podstawie sieci)

Pozwala aplikacji na określenie przybliżonej lokalizacji. Jest ona odczytywana z usług lokalizacyjnych wykorzystujących źródła lokalizacji sieciowej, takie jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje przybliżone położenie.

dokładna lokalizacja (na podstawie sygnału GPS i sieci)

Pozwala aplikacji na określenie dokładnej lokalizacji dzięki sygnałowi GPS lub źródłom lokalizacji sieciowej, takim jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje położenie. Pamiętaj jednak, że telefon zużywa wtedy więcej energii.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

BILLING

BILLING

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Wszystkie aplikacje BlueArk na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2017/06/07 08:04
Inne gry BLU Advance 4.0

BLU Advance 4.0

BLU Advance 4.0 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: Dual-core 1.3 GHz Cortex-A7)
Ekran: 4.00", 800x480
Rozmiary: 125 x 65 x 12.4 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |