nieproszony gość
0 (0)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla BLU Advance 4.0

Opis:

Gatecrasher gra na Androida jest arcade, a nawet drugie miejsce, jeśli ktoś tak będzie jasne, jak nasz cel - nieskończoności, co jest niemożliwe do osiągnięcia, ponieważ gra dostaje Freaky dynamikę, a więc wysokiej złożoności, która może walczyć, a nie każdego fana gatunku. Przygotowaliśmy grę w studiu skrobanie baryłkę, który teraz może zaoferować nam tylko dwa zupełnie nieznany projekt, z których jeden zapoznaliśmy.

Gameplay, projektowanie i ogólnie wszystko ale poziom trudności w tej grze jest prymitywne. Przestrzeń, w której poruszamy się trochę jak przestrzeń, ale w rzeczywistości jest to po prostu czarna tkanina, nic więcej. Wtedy to, co mamy do zarządzania - wiązka energii, która jest podobna do wszystkich przeszkód, które czekają nas na drogach, w rzeczywistości jest to wspólna linia, a nie więcej. Jednak ze względu na podobne liniami neon na naszej drodze będą wyrównane tak zwane „bramy”, który jest w zasadzie okręgiem, część sektorów, które będzie brakować, oto gdzie musimy się udać. Nie zwracaj uwagi na nazwę gry, upaść zabronione, to jest fakt! Co jest trudność? W rzeczywistości, powody są tylko dwa - do szybkiego i bardzo wygodna obsługa, które razem sprawiają, że przejście tych wszystkich bram z dużą prędkością w tej próbie, która może wytrzymać urządzenia. Ogólnie rzecz biorąc, w grze nie ma nic innego, a tak naprawdę nic - nie okazja zdobędą poprawę lub zwiększenie lub specjalnych przynęt lub go. Również w grze nie ma reklamy, nie darowizna, ponieważ nie zapłacić za to, a pod pewnymi względami nawet wyróżnia go spośród gatunku, czystą przyjemność z gry, prawdziwych umiejętności zarządzania i nic więcej, którzy już wyrastają z tego?

cechy:

  • Jest coś do zarządzania
  • Jest to brama do których niemożliwe jest, aby upaść
  • Brak reklamy i zakupów w grze
  • Jest to wysokiej złożoności, wszystko

Gry Wady:

  • Według dzisiejszych standardów, wygląda co najmniej skromnie.

Konkluzja: Nie sądzę, że gra Gatecrasher można uznać za arcydzieło minimalizmu, jak niektórzy projektanci pracują tutaj i nie pachnie, ale rola dysku, niezdarny czasu zabójcy, że idealnie pasuje do tej roli!


Reklama

Pobierz nieproszony gość 1.3 dla BLU Advance 4.0

Nowości w tej wersji
This thing called GDPR happened, you might have heard of it.

Apparently I was collecting some personal data in the form of analytics, but now I am not.

Keep Crashing!
informacje ogólne
wersja 1.3 (12)
Data umieszczenia 2018-09-22 18:25
rozmiar 31.35 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw, powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2017/06/08 08:18
Inne gry BLU Advance 4.0

BLU Advance 4.0

BLU Advance 4.0 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: Dual-core 1.3 GHz Cortex-A7)
Ekran: 4.00", 800x480
Rozmiary: 125 x 65 x 12.4 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |