Przygody w Dreamland
0 (0)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla BLU Advance 4.0

Opis:

Gra Adventures in Dreamland na Androida to gra logiczna, która zapewni Państwu innowacyjną rozgrywkę, gdyż opiera się na klasycznej grze w tagu, to tylko tutaj ogromna ilość poziomów, a wizja jak przedstawić ten sam proces jeszcze raz tak. Przygotował grę gomo GAMES studio, jest to ich pierwszy projekt, więc zobaczymy, co się dzieje :)

Jak już wspomniano, rozgrywka jest zmodernizowana wersja pyatnashek, a co najciekawsze, każdy nowy rozdział, który jest podzielony gry jest bezpośrednio związane z konkretnym baśni, które z pewnością dodaje zainteresowanie. Ponadto, proces przechodzenia te „opowieści” W połączeniu z zbieranie kart z głównych bohaterów, które jednak można dostać tylko do końca głowy lub kupić grę pieniądze, które muszą w procesie zarobić, a jeśli nie masz wystarczająco dużo, można zainwestować zawsze jest prawdziwe, ale to jest całkowicie opcjonalne.
Warto również zauważyć stopniowy wzrost złożoności, który pozwala szybko nauczyć się i zrozumieć, co się dzieje. Pierwsze poziomy są bardzo proste, jednak wkrótce mają limit na liczbę ruchów i złożoność znacznie wzrośnie, co oznacza, że ​​gra będzie jeszcze bardziej interesująca!

cechy:

  • To może odstraszyć, ale istnieje więcej niż tysiące zagadek!
  • Kilkanaście ciekawych znaków
  • Przejść przez historię i pozbierać się i rozwiązać wszystkie tajemnice
  • wspaniały soundtrack

Gry Wady:

  • Istnieje niewielka ilość reklam
  • Donat jest również dostępny, ale nie jest to obowiązkowe


Efekt: piękny, jakość w ogóle, a to bardzo miłe gra logiczna Adventures in Dreamland nie lubić niektórych fanów tego konkretnego gatunku, ale na pewno przypadnie do gustu wszystkim, którzy lubią „tag”, bajkę i jest otwarty na wszystkie nowe.


Reklama

Pobierz Przygody w Dreamland 1.1.1 dla BLU Advance 4.0

Nowości w tej wersji
1. New system: Daily Stage.
2. New characters and pets.
3. Add Free Flip Rewards!
4. Improve your experience and fix some bugs.
informacje ogólne
wersja 1.1.1 (13)
Data umieszczenia 2017-09-15 21:22
rozmiar 71.69 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

BILLING

BILLING

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

pobieranie uruchomionych aplikacji

Pozwala aplikacji na pobieranie informacji o aktualnie i niedawno działających zadaniach. Dzięki temu aplikacja może sprawdzić, które aplikacje są używane na urządzeniu.

renderowanie na innych aplikacjach

Pozwala aplikacji na wyświetlanie elementów interfejsu nad innymi aplikacjami lub elementami ich interfejsu. Może to powodować zakłócenia w korzystaniu z interfejsu innej aplikacji lub inne działanie aplikacji, niż wynikałoby to z widocznego interfejsu danej aplikacji.

wykonywanie zdjęć i filmów wideo

Pozwala aplikacji na robienie zdjęć i nagrywanie filmów aparatem. Aplikacja z tym uprawnieniem może użyć aparatu w dowolnym momencie bez Twojego potwierdzenia.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Wszystkie aplikacje GOMO GAMES na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw, powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2017/06/11 09:14
Inne gry BLU Advance 4.0

BLU Advance 4.0

BLU Advance 4.0 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: Dual-core 1.3 GHz Cortex-A7)
Ekran: 4.00", 800x480
Rozmiary: 125 x 65 x 12.4 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |