noc Survivor
4.8 (12)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla BLU Advance 4.0

Opis:

Game Night Survivor na Androida jest przygoda, horror, puzzle, i przygoda w jednym, więc było to trudne do sklasyfikowania grę do konkretnego gatunku, i nie ma potrzeby, aby być uczciwym, nie najważniejsze - aby przetrwać, a to może zrobić wiele fanów tematów zombie. Przygotowany grać niezależnego dewelopera nazwie Evgeny Savicky, na którym gra była trzecim i najciekawszy projekt w tym momencie.

W grze fabuła może wydawać typowe, ale nadal pokazuje kilka pytań o tym wcześniej, kilka osób mówił. Wyobraź sobie dowolny film lub grę o zombie. Najczęściej, akcja toczy się w dużym mieście, gdzie ogromne ilości zombie, a główny bohater próbuje uciec stamtąd, aby znaleźć miejsce, gdzie zombie tam i tam osiedlić. W naszym przypadku, pierwszy etap już minął, to wydostać się z zatłoczonych miejscach i mogli osiedlić się w jakimś pustkowiu, po opanowaniu mały dom, i co wtedy? Nie ma dokąd uciec, a nawet jeśli jest niebezpieczne w nocy, ponieważ zombie dotarły i te miejsca ...

Jednak na wszystko rozwija się całkiem interesująca. Twój bohater jest radio, ze to wiąże się z innego rozbitka, który siedzi w ciepłym i przytulnym bunkra, gdzie jest to bezpieczne, i ogromne zapasy żywności, gdzie ty i zaprosić. Dzwoniący daje praktyczne porady i poprowadzi Cię na drodze do nowego siedliska, który jest bardzo podobny do linii questów tekstowe życia Line, wręcz przeciwnie, że fani docenią;)
Ważną cechą gry jest to, że lokalizacja jest ciągle się zmienia, a jeśli były gdzieś kilka minut temu, że jest całkiem możliwe, że nawet teraz nie czeka na niebezpieczeństwo, w wyniku, opieki i tylko obchodzi!

cechy:

  • Prosty, ale ładny design
  • prawie trzy tuziny poziomach na drodze do finału
  • pięć rodzajów zombie
  • to wyjątkowa okazja, aby obejrzeć przyjaźń i wiedzieć, kto jest faktycznie na drugim końcu radiu
  • lokalizacje są regularnie aktualizowane, rozważ to
  • premie i użyteczne przedmioty wszędzie!


Gry Wady:

  • trochę reklamy i darowizny jeszcze nikt nie boli


Podsumowując: Główną cechą gry Noc Survivor jest oryginalne i świeże podejście, i to do tego i starał niezależne projekty jak ten, więc popieram autora, pobierz swoje dzieło!


Reklama

Pobierz noc Survivor 1.65 dla BLU Advance 4.0

Nowości w tej wersji
- stability and performance are improved;
informacje ogólne
wersja 1.65 (24)
Data umieszczenia 2017-12-22 17:44
rozmiar 59.28 MB
polski nie
wymagania
android 4.0.3+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

BILLING

BILLING

BILLING

BILLING

BILLING

BILLING

BILLING

BILLING

BILLING

BILLING

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

przybliżona lokalizacja (na podstawie sieci)

Pozwala aplikacji na określenie przybliżonej lokalizacji. Jest ona odczytywana z usług lokalizacyjnych wykorzystujących źródła lokalizacji sieciowej, takie jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje przybliżone położenie.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw, powiedz nam o tym

Ocena:

(12)
4.82★ 96.33%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2017/06/12 07:17
Inne gry BLU Advance 4.0

BLU Advance 4.0

BLU Advance 4.0 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: Dual-core 1.3 GHz Cortex-A7)
Ekran: 4.00", 800x480
Rozmiary: 125 x 65 x 12.4 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |