lot Kolor
0 (0)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla BLU Advance 4.0

Opis:

Lot kolorowa gra dla Android to gra zręcznościowa, wystarczy umieścić czas killer, który umożliwia bezcelowo spędzić trochę czasu w trakcie oczekiwania lub na drodze, w tym samym czasie, gra ma dość prostą konstrukcję, a zatem nie będzie wymagający nadzieniem technicznego android. LabLike przygotowano ją w studiu, z którymi wcześniej nie były znane, ze względu na niewielką liczbę projektów, to jednak bardzo pewnie twierdzą być stały popularność, która aż został wyprzedzony, ale czas pokaże!

Rozgrywka wymaga, trzeba zarządzać trójkąt, którego twórcy nazywają „fly”, co jest dość logiczne. Przyspieszyć, zatrzymać lub spowolnić, nie można, można tylko przesunąć w lewo lub w prawo, co jest niezbędne, aby przebrnąć przez stale zmieniających zestaw płytek, które są w różnych kolorach, ale powinien być zainteresowany tylko w zakresie określonym kolorze, przedstawionych na początku gry, tylko nie można latać. Dystans, który będzie w stanie przezwyciężyć jest ważna, ale najważniejsze - aby zbierać pudełka z otworem, który pełni rolę lokalnej walucie. Znajdują się one przez siebie w taki sposób, aby zebrać praktycznie zawsze ryzyko, bo można łatwo stracić, zwłaszcza jeśli wziąć pod uwagę, że świat jest przebudowywany szybko i losowo. Warto też zwrócić uwagę na paski obszarze, co oznacza zmianę koloru płytek, przez które można latać. Na przykład, jeśli lataliśmy poprzez niebieski i podbiec do części obejmującej paski paski niebieskie i zielone, potem zielony jest twój następny kolor, nie zapomnij o tym;)

cechy:

  • Piękna grafika w stylu „minimalizm”
  • cichy soundtrack
  • Wiele kolorów i wymagający opieki
  • Kilka typów samolotów
  • Prosta obsługa, intuicyjny interfejs

Gry Wady:

  • Zarabianie ma reklam, ale dla leniwych małej darowizny

Rezultat: skromna, ale nadal ciekawy czas zabójca Flight Kolor jak fanów gatunku, a nawet wielu, którzy wolą pasaż o prostej konstrukcji, a dlaczego nie?


Reklama

Pobierz lot Kolor 1.0.4 dla BLU Advance 4.0

Nowości w tej wersji
in appy
informacje ogólne
wersja 1.0.4 (12)
Data umieszczenia 2017-06-14 16:06
rozmiar 27.58 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

BILLING

BILLING

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2017/06/14 09:08
Inne gry BLU Advance 4.0

BLU Advance 4.0

BLU Advance 4.0 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: Dual-core 1.3 GHz Cortex-A7)
Ekran: 4.00", 800x480
Rozmiary: 125 x 65 x 12.4 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |