Kardynał Land - Puzzle
0 (0)

Kardynał Land - Puzzle

Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla BLU Advance 4.0

Opis:

Gra kard Land - Puzzle na Android jest zagadką, która działa na zasadzie mozaiki, oferując nam się zebrać szeroką gamę zwierząt, mając tylko ich sylwetki i kolorowych kawałków, które należy umieścić w odpowiednim miejscu. Przygotowany DogoTogo gra w studiu, dla którego jest to pierwszy projekt, tak, że będziemy ich wspierać!

Rozgrywka w grze okazała się miła i zmierzone, przede wszystkim ze względu na fakt, że wszystko odbywa się na podstawie klasycznej orientalnej układanki zwanej Tangram jest bardzo popularne na przykład w Chinach i innych krajach azjatyckich. Jest tam trochę origami, a także ma wiele do jak.

Sens tego, co się dzieje jest dość proste i jednoznaczne. Na początku schematycznej mapie świata pojawi się przed nami, gdzie wybrać się z lądem lub inną stronę, która jest specyficzna lokalizacja dla żywych zwierząt, które równie dobrze mogą być związane z okolicy. Ponadto, od wyboru konkretnych zwierząt, które trzeba „zbierać”, wybierz jedną z dolnej części ekranu, mamy bitów koloru, które mogą obracać się i zaczynają zbierać się do standardu. Ramy czasowe są dostępne, ale jeśli chcesz uzyskać maksymalną ocenę poziomu przejścia, konieczne jest utrzymanie w ciągu 30 sekund. Prawda jest niczym więcej niż zakładana, który jest trochę wpłynąć, zawsze można wybrać poziom i starają się przekazać go ponownie w tym względzie, a następnie pełną swobodę. W konsekwencji, w kategoriach rozwoju dla samych dzieci, gra będzie bardzo pomocne - będą one zapoznać się z geografii, różnych rodzajów zwierząt, na terenie, gdzie żyją i będą trenować swoją pamięć, starając się zapamiętać położenie przedmiotów, aby ukończyć poziom szybciej niż ostatnim razem, miła rzecz we wszystkich aspektach.

cechy:

  • Oceniają swoją pamięć i wizję geometrii
  • Rozwijać logiczne myślenie
  • Tras zwierząt
  • 80 poziomów w drodze do nowej wiedzy

Gry Wady:

  • Są to reklamy, ale można ją wyłączyć za dolara

Rezultat: bardzo ładne puzzle kard Land - Puzzle będą interesujące nie tylko dla dzieci, ale również dla wszystkich zainteresowanych zwierząt lub tradycyjnych gier ze wschodu. Między innymi, warto zauważyć, że gra na Androida jest bezpłatny, w przeciwieństwie do innych platform)


Reklama

Pobierz Kardynał Land - Puzzle 1.4.4 dla BLU Advance 4.0

Nowości w tej wersji
Improvements and bug fixes.
informacje ogólne
wersja 1.4.4 (12)
Data umieszczenia 2018-07-15 21:29
rozmiar 34.95 MB
polski nie
wymagania
android 2.3+
architektura ARM6
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BILLING

BILLING

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Wszystkie aplikacje DogoTogo na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw, powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2017/06/15 08:20
Inne gry BLU Advance 4.0

BLU Advance 4.0

BLU Advance 4.0 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: Dual-core 1.3 GHz Cortex-A7)
Ekran: 4.00", 800x480
Rozmiary: 125 x 65 x 12.4 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |