Olej Hunt 2 - Birthday Party
0 (0)

Olej Hunt 2 - Birthday Party

Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla BLU Advance 4.0

Opis:

Gra Oil Hunt 2 - Birthday Party na Android to doskonała okazja, morderca, a raczej kontynuacją gry, z którymi udało nam się wcześniej spotkać, dzięki twórców PlayFlame studio, który był autorem i ostatnia część. Nawiasem mówiąc, pierwsza część gry była dość popularna, gromadząc prawie 10 milionów pobrań, że zjawisko jest dość wystarczająco dla nowej części, która w końcu mamy go!

Fundamentalnie zmienić rozgrywka nie, więc oferuje wszystkie te same znaki zabawy, do której przyzwyczaili się wiele dzięki ostatniej części. Główną różnicą będzie wydarzeń, które mają miejsce w kontekście zwykłej gry, a dokładniej, jest to dzień urodzin głównego bohatera, który obejmuje wiele muzycznych, gości i innych cech, które wskazują na potrzebę produkować więcej ropy, który jest następnie wykorzystywany jako paliwo dla wszystkich dzieje. Jak zwykle, byliśmy trochę szczęścia, gdyż złoża ropy naftowej znajdują się na śmiesznej głębokości, gdy jest to niezbędne do prowadzenia rurki, a następnie złapać rozlewania zasobów bezpośrednio do jamy ustnej swojego oddziału, a następnie można wlać je do balonu i iść z produkcji z powrotem do miejsca celebracji , Do czasu, kiedy nie są ograniczone, i nazwał grę trudne, zwłaszcza na poziomie ogólnie nie stanowią jednak, w odróżnieniu od ostatnia część powinna uwzględniać, że stał się bardziej prawdopodobne, w pasażu, jak teraz złapać olej nie jest tak łatwo przyzwyczaić się do wrażliwych zarządzania i poziomy, w rzeczywistości są po prostu dłuższe, ale wiele z nich.

cechy:

  • Ładna grafika i dobra animacja
  • Całkiem zabawna historia
  • Śliczne postacie i pozytywne rozgrywka
  • świetny soundtrack
  • Trzy lokalizacje o kilka poziomów w każdym

Gry Wady:

  • Są to reklamy i małe Donat, nie przeszkadzają w grze

Konkluzja: jeśli pierwsza część gry, w której przyszło na myśl, że nie zaleca się przegap i drugą część, Olej Hunt 2 - Birthday Party jest łatwym i pozytywna gra zręcznościowa, która może i będzie uczyć się podstaw produkcji ropy, ale dodatni ładunek może dokładnie!


Reklama

Pobierz Olej Hunt 2 - Birthday Party 2.2.1 dla BLU Advance 4.0

Nowości w tej wersji
Get your suntan on and be prepared to tame the wild and majestic Savanna - filled with new quests, party guests and gallons and gallons of tasty oil!

Our monsters are now even more multilingual! With this update you can party in English, Russian, French, German, Italian, Spanish and Simplified Chinese.

Stability fixes, small improvements and crushed some bugs!

Happy Hunting!ere
informacje ogólne
wersja 2.2.1 (14)
Data umieszczenia 2018-10-15 13:09
rozmiar 65.79 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

BILLING

BILLING

READ

READ

WRITE

WRITE

odczytywanie ustawień i skrótów na ekranie głównym

Pozwala aplikacji na odczytywanie ustawień i skrótów na ekranie głównym.

UPDATE_SHORTCUT

UPDATE_SHORTCUT

BROADCAST_BADGE

BROADCAST_BADGE

UPDATE_COUNT

UPDATE_COUNT

UPDATE_BADGE

UPDATE_BADGE

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Wszystkie aplikacje PlayFlame na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw, powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2017/06/15 09:27
Inne gry BLU Advance 4.0

BLU Advance 4.0

BLU Advance 4.0 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: Dual-core 1.3 GHz Cortex-A7)
Ekran: 4.00", 800x480
Rozmiary: 125 x 65 x 12.4 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |