Dobu: Furry Fighters
0 (0)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla BLU Advance 4.0

Opis:

Gra Dobu: Furry Fighters na Androida jest zatrzaskowe, że będzie odwoływać się do wielu, zwłaszcza tych, którzy lubią clickers, ale ciągle rozdarty pomiędzy coś bardziej aktywnego, i to właśnie ten gatunek. W każdym razie, jest coś jeszcze klasyczny Tetris, więc nie będziemy ignorować tę grę. Przygotowaliśmy ją w studiu Mojo lesie, na który nas projektów nie natknąć, jednak jest szczególnie popularny tam i nie zauważyłem ...

Gra jest bardzo prosta, ale jest to na pierwszy rzut oka! Zadaniem masz bardzo odpowiedzialne - mianowicie obronę całego kraju. Stan doznał smutny los - został zaatakowany przez potwory, które przypominają duchy z gry PAC-MAN, ale będą one atakowane z nieba! Jednak w areszcie państwa staną trzy dzielnego żołnierza, którego jesteś zarządzać. Następnie proces będzie przypominać „trzy w rzędzie”, Tetris i inne gry, ponieważ naciśnięcie żołnierze muszą zniszczyć symetryczne wiersze lub poszczególne potwory, które atakują, ale jest jeden ważny warunek - aby obserwować kolor. Twoi bohaterowie, jak i atakujące potwory będą trzy kolory - niebieski, czerwony, zielony, a następnie oszukać. Kliknąć na bohatera - on niszczy niebieskie potwory na czerwono - stracił czerwony, i tak dalej, ale tutaj jest to konieczne, aby uznać, że potwory ruch są szybkie, dlatego ważne jest, aby prawidłowo śledzić sekwencję jakby potworów Niewykorzystana szansa, który można dotknąć - tracisz!

W końcowej klasyfikacji jest liczba punktów, która zależy od liczby zabitych potworów, a niektóre rozwoju, będzie można odblokować i innych znaków, które istnieją tylko ćwierć setki, wyglądają inaczej, ale mają ten sam jeden w trzech odcieniach i tylko walce jednak ta sytuacja jest nam znane od dawna.

cechy:

  • Prosty, intuicyjny, ale dynamiczna rozgrywka
  • prosta obsługa
  • Zabawne postacie, które istnieją tylko 25, będą mogli zebrać całą kolekcję?
  • słodkie grafika

Gry Wady:

  • Jest reklama, ale wyłączenie to kosztuje trzy dolary, nie sądzę, że warto

Rezultat: kolejna próba łączyć gatunki gier Dobu format: furry Fighters wyraźnie sukces, zwłaszcza, jeśli są Państwo zainteresowani w takim formacie, oczywiste problemy w grze nie jest przestrzegana i wciągający gameplay zrobi resztę.


Reklama

Pobierz Dobu: Furry Fighters 1.0.2 dla BLU Advance 4.0

Nowości w tej wersji
• 6 new furry fighters join the fight!
informacje ogólne
wersja 1.0.2 (11)
Data umieszczenia 2017-07-06 23:36
rozmiar 37.37 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

BILLING

BILLING

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw, powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2017/06/18 08:07
Inne gry BLU Advance 4.0

BLU Advance 4.0

BLU Advance 4.0 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: Dual-core 1.3 GHz Cortex-A7)
Ekran: 4.00", 800x480
Rozmiary: 125 x 65 x 12.4 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |