CSGO Clicker - Broń i walizki 2
0 (0)

CSGO Clicker - Broń i walizki 2

Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla BLU Advance 4.0

Opis:

Gra CSGO Clicker - Broń i walizki 2 android jest zatrzaskowe, ale zatrzaskowe nie jest najczęściej, jest ona przeznaczona dla CS GO fanów gry i początkowo trudno powiedzieć, jaką postawę ma w grze, jednak wymagane jest, aby zrozumieć wszystkie wentylatory. Przygotowany w Forbiten Game Studio, które, nawiasem mówiąc, i przygotowywał ostatnią część tej gry, tak, że w rzeczywistości mamy sequel. Nie mogę pobrać pierwszą część została znacznie popularne, nawet miliona nie wygrał, ale kto wie, może drugą część „strzelać”?

Rozgrywka opiera się na wcześniej wspomnianym Interesującą cechą gry, a mianowicie otwarcie studia przypadków, z których każdy można dostać coś z dowolnego nonsens, bardzo strome i kosztowna broń z unikalnym wyglądem. Główną cechą jest to, że w przypadku oryginalnych danych gry na zarabianie dzięki ciężkiej pracy lub kupić za prawdziwe pieniądze, w naszym przypadku, wydawać dość mało czasu, klikając na ekranie i sprawy! Oczywiście, zastosowanie tego nie można jednak nieco podniecenia i przyjemności w tym, co dzieje się znaleźć wszystkie taką samą pracę.
Ponadto, gra posiada tryb misji, gdzie można walczyć z wrogami, oczywiście nie w zwykłym formacie, ale otworzy się kolejne przypadki, a nawet w celu zapewnienia, że ​​zostaną one produkowane samodzielnie, praktycznie bez Twojego udziału. Oczywiście, te gry bardzo łatwo się nudzić, jednak kilka dni, to jest możliwe, aby zabić ten dziwny zawód.

cechy:

  • tutaj można uzyskać przypadek CS GO bez bałaganu
  • Prosty i przejrzysty wygląd
  • proste zarządzanie
  • Oryginalny pomysł


Gry Wady:

  • dość dużo reklam, które z pewnością psują wrażenie
  • Donat tutaj też istnieje
  • nudzić z powodu braku szans na pełne stosowanie nagród


Konkluzja: pod względem formatu „zatrzaskowe” gra CSGO Clicker - broń i Cases 2 wyzdrowieć przyzwoity, ale z punktu widzenia źródła wielu może nie zgodzić.


Reklama

Pobierz CSGO Clicker - Broń i walizki 2 2017.1.5 dla BLU Advance 4.0

Nowości w tej wersji
* Added information about medals
* Changed game balance
* Fixed minor bugs
informacje ogólne
wersja 2017.1.5 (11)
Data umieszczenia 2017-06-18 15:19
rozmiar 58.91 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

przybliżona lokalizacja (na podstawie sieci)

Pozwala aplikacji na określenie przybliżonej lokalizacji. Jest ona odczytywana z usług lokalizacyjnych wykorzystujących źródła lokalizacji sieciowej, takie jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje przybliżone położenie.

dokładna lokalizacja (na podstawie sygnału GPS i sieci)

Pozwala aplikacji na określenie dokładnej lokalizacji dzięki sygnałowi GPS lub źródłom lokalizacji sieciowej, takim jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje położenie. Pamiętaj jednak, że telefon zużywa wtedy więcej energii.

ACCESS_COARSE_UPDATES

ACCESS_COARSE_UPDATES

BILLING

BILLING

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw, powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2017/06/19 07:14
Inne gry BLU Advance 4.0

BLU Advance 4.0

BLU Advance 4.0 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: Dual-core 1.3 GHz Cortex-A7)
Ekran: 4.00", 800x480
Rozmiary: 125 x 65 x 12.4 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |