Chibi Survivor Pogoda Pan
4.6 (6)

Chibi Survivor Pogoda Pan

Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla BLU Advance 4.0

Opis:

Gra Chibi Survivor Pogoda Pan na android jest przetrwanie, w której bohater trafia na wyspę i musiał ciężko pracować, aby przetrwać i zbudować ich istnienie jest znane prawie wszystkich fanów gatunku. Przygotowany w grze i to zapłacił GameFirstMobile studio, niestety, bez procesu, jednak muszę powiedzieć, że wielkie wrażenie, to twórcy oczywiście starał i nawet nie próbują ukraść bazę gdzieś na boku, nie wszystko na własną rękę, dobrze zrobione!

Rozgrywka okazała się dość tłoczno, szczególnie biorąc pod uwagę, że jednostka ratownicza, a to nie jest najważniejszą rzeczą w grze, w rzeczywistości, grasz rolę podróżnika i odkrywcy, który ciągle ciągnie do nieznanego. W tym przypadku, gra ma elementy fantastyki, więc nie zdziw się, ale będzie zwiedzanie wyspy pływające i główną cechę swojej postaci - zdolność do kontrolowania pogody.
Każda wyspa jest unikalnym BIOME, z udziałem różnych potworów i innych niebezpieczeństw, które musisz nauczyć się i wygrać, jednocześnie dbając o ich przetrwania i tworzenia różnych obiektów lub budynków. Podsumowując, okazało się bardzo ekscytujące, ponieważ nie ma wolnego czasu, zawsze coś chcesz, a podstawą tej gry jest to działanie, a nie rutynowe zasobów górniczych, mimo że są one produkowane tutaj przez długi czas. Tak, walczyć z potworami, zbudować schronienie, uczyć się magii, zbierać zasoby i recepty testowych, odkrywania świata i oddają się pogodą!

cechy:

  • Polecenia pogodzie w tym biome
  • Każda wyspa jest unikalny i ciekawy
  • wiele zasobów i setki receptur
  • każda wyspa ma własną tajemnicę, otworzyć go!
  • można zbudować prosty dom lub zamek!
  • Piękna grafika i łatwe sterowanie


Gry Wady:

  • Poza tym, że opłata za gra (koszt $ 3) i od tego czasu nie ma Donat ...


Konkluzja: zdecydowanie gra Chibi Survivor Pogoda Pan jest interesujący i zbadane projekt z rozgrywki, który różni się nieco od zwykłej ramach gatunku, jednak system zarabiania nie sztywny, jak to, czy nie.


Reklama

Chibi Survivor Pogoda Pan dla BLU Advance 4.0

Ocena:

(6)
4.6★ 92%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2017/06/19 09:16
Inne gry BLU Advance 4.0

BLU Advance 4.0

BLU Advance 4.0 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: Dual-core 1.3 GHz Cortex-A7)
Ekran: 4.00", 800x480
Rozmiary: 125 x 65 x 12.4 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |