Car Racing Run
0 (0)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla BLU Advance 4.0

Opis:

Gra Car Racing Run na Androida jest wyścigowy lub biegacz, ktoś tak wygodne, ale istota pozostaje ta sama, w tym formacie, to klasyczny, więc oceniać go z tego punktu widzenia. Przygotowaliśmy grę w studiu Ace wirusowe, znany z serii gier Angry Gran, a także innych podobnych projektów. Charakterystyczną cechą jest nie tylko klasyczny gameplay, ale również swoisty urok prostoty, dzięki której miliony graczy trzymać się tych projektów, myślę, że taka sama sytuacja i czeka na nas w tej sprawie.

Rozgrywka tutaj jest typowe, to niekończący się jednak, że nie znudzi, zostanie wygenerowany przeszkody na nowo za każdym razem, że teoretycznie o wiele bardziej interesujące, niż jeździć na tym samym miejscu za każdym razem. Z drugiej strony należy pamiętać, że coś nie działa, i dlatego starają się mieć za każdym razem ponownie i ponownie. Typowości rozgrywki polega na tym, że głównym efektem - dystans, który udało nam się pokonać i ile monety zbierać się stało, że nie rozprasza z bardzo „klasycznego” systemu. Oprócz monet w grze można zbierać litery, złożone słowo z nich można uzyskać wspaniały bonus to tylko pojawia się od razu pytanie - jest próbą uczyć dzieci, którzy będą grać lub próbować jakoś zróżnicować dzieje?

Tylko co ta gra może wyróżnia się na tle konkurencji - to wyjątkowa okazja do startu, to jest po prostu najfajniejszym premia ze wszystkich dostępnych, dzięki czemu koszt alternatywny jest kosztowna, z drugiej strony, jest to pozwala pokonać każdą przeszkodę.

cechy:

  • Duży wybór fajnych samochodów
  • Cute cartoon grafika
  • Wiele przeszkód i bonusy
  • Samochody można poprawić
  • Skręć w samolocie w najważniejszych momentach

Gry Wady:

  • Donat nie można znaleźć, ale reklamy nawet nie starają się ukryć

Konkluzja: naprawdę klasyczna gra Racing Car Run jest bardzo odpowiednia dla wszystkich fanów i wielbicieli gatunku. Nawiasem mówiąc, nie darowizna jest rzadkością i jest zdecydowanie miła funkcja, która będzie odwoływać się do wielu.


Reklama

Pobierz Car Racing Run 1.2.4 dla BLU Advance 4.0

Nowości w tej wersji
updated Privacy settings
Bug Fixes
informacje ogólne
wersja 1.2.4 (8)
Data umieszczenia 2018-07-15 21:29
rozmiar 32.33 MB
polski nie
wymagania
android 4.0+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
odczytywanie własnej karty kontaktu

Pozwala aplikacji na odczytywanie osobistych informacji przechowywanych w Twoim profilu na urządzeniu (np. imienia i nazwiska lub adresu). Oznacza to, że aplikacja może Cię zidentyfikować i wysłać informacje z Twojego profilu do innych osób.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Wszystkie aplikacje Ace Viral na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw, powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2017/06/20 07:02
Inne gry BLU Advance 4.0

BLU Advance 4.0

BLU Advance 4.0 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: Dual-core 1.3 GHz Cortex-A7)
Ekran: 4.00", 800x480
Rozmiary: 125 x 65 x 12.4 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |