Car Racing Run
0 (0)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla BLU Advance 4.0

Opis:

Gra Car Racing Run na Androida jest wyścigowy lub biegacz, ktoś tak wygodne, ale istota pozostaje ta sama, w tym formacie, to klasyczny, więc oceniać go z tego punktu widzenia. Przygotowaliśmy grę w studiu Ace wirusowe, znany z serii gier Angry Gran, a także innych podobnych projektów. Charakterystyczną cechą jest nie tylko klasyczny gameplay, ale również swoisty urok prostoty, dzięki której miliony graczy trzymać się tych projektów, myślę, że taka sama sytuacja i czeka na nas w tej sprawie.

Rozgrywka tutaj jest typowe, to niekończący się jednak, że nie znudzi, zostanie wygenerowany przeszkody na nowo za każdym razem, że teoretycznie o wiele bardziej interesujące, niż jeździć na tym samym miejscu za każdym razem. Z drugiej strony należy pamiętać, że coś nie działa, i dlatego starają się mieć za każdym razem ponownie i ponownie. Typowości rozgrywki polega na tym, że głównym efektem - dystans, który udało nam się pokonać i ile monety zbierać się stało, że nie rozprasza z bardzo „klasycznego” systemu. Oprócz monet w grze można zbierać litery, złożone słowo z nich można uzyskać wspaniały bonus to tylko pojawia się od razu pytanie - jest próbą uczyć dzieci, którzy będą grać lub próbować jakoś zróżnicować dzieje?

Tylko co ta gra może wyróżnia się na tle konkurencji - to wyjątkowa okazja do startu, to jest po prostu najfajniejszym premia ze wszystkich dostępnych, dzięki czemu koszt alternatywny jest kosztowna, z drugiej strony, jest to pozwala pokonać każdą przeszkodę.

cechy:

  • Duży wybór fajnych samochodów
  • Cute cartoon grafika
  • Wiele przeszkód i bonusy
  • Samochody można poprawić
  • Skręć w samolocie w najważniejszych momentach

Gry Wady:

  • Donat nie można znaleźć, ale reklamy nawet nie starają się ukryć

Konkluzja: naprawdę klasyczna gra Racing Car Run jest bardzo odpowiednia dla wszystkich fanów i wielbicieli gatunku. Nawiasem mówiąc, nie darowizna jest rzadkością i jest zdecydowanie miła funkcja, która będzie odwoływać się do wielu.


Reklama

Pobierz Car Racing Run 1.5 dla BLU Advance 4.0

Nowości w tej wersji
Rebuilt from the chassis up. Drive your car at top speed through the street and be the top racer in the world!
informacje ogólne
wersja 1.5 (33)
Data umieszczenia 2020-03-07 02:33
rozmiar 28.56 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wykonywanie zdjęć i filmów wideo

Pozwala aplikacji na robienie zdjęć i nagrywanie filmów aparatem. Aplikacja z tym uprawnieniem może użyć aparatu w dowolnym momencie bez Twojego potwierdzenia.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Wszystkie aplikacje Ace Viral na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2017/06/20 07:02
Inne gry BLU Advance 4.0

BLU Advance 4.0

BLU Advance 4.0 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: Dual-core 1.3 GHz Cortex-A7)
Ekran: 4.00", 800x480
Rozmiary: 125 x 65 x 12.4 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |