PLATFORMY - Kompletne Arcade
0 (0)

PLATFORMY - Kompletne Arcade

Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla BLU Advance 4.0

Opis:

PLATFORMY gry - Endless Arcade jest przypadkowa gra zręcznościowa dla systemu Android, ale szczerze mówiąc na co dzień nazywamy to oczywiście nie działa, przynajmniej ze względu na fakt, że gra tutaj jest dość proste, ale nadal nikt nie zostaną dostosowane, grać dla zabawy i to wszystko. Przygotował grę w studiu Shori Games Limited, projekt, który można policzyć na palcach jednej ręki ... nawet jeśli jest to ręka Teenage Mutant Ninja Turtles ... Jednak z pracą w studiu, już widzieliśmy w grze Knights Fight: Medieval Arena, że ​​wszystkie takie w 3D, o rycerzach i bardzo spadło, zwłaszcza w środku, a zwłaszcza słabszych urządzeniach. To wszystko jest trochę inaczej, bo czekają na zwykłej konstrukcji czegoś sześcianu, wiesz jak to jest tym łatwiejsze ...

Zaskoczyć rozgrywki w tej grze okaże się tylko dziecko, ponieważ pociąga za sobą konieczność, aby przejść między dużymi projektami z małych kostek sześciennych ... jak widzieliśmy setki lub nawet tysiące razy, bez przesady! Jednak gra była dość ładna, elementarny kosztem dobrze dobranych kolorów w projektowaniu miejsc, jeśli można to tak nazwać, ponieważ wszystkie projekty po prostu zawiesić w powietrzu, a tło jest starannie pokryte przez chmury. Jednak gracze, którzy nie lubią się spieszyć docenią rozgrywki, ponieważ nie ma pośpiechu, chociaż czasami jest to w chwili, gdy jesteś w pośpiechu cię wyprzedzić i porażki, które następnie spowodował elementarną upaść.

I tak, skakać, zbierać kryształy, doskonalić swoje umiejętności i uważność, ale to niestety wszystko, bo nie ma tam innych znaków nie kupić ... skromnie, jednym słowem!

cechy:

  • prosta obsługa
  • Ładna grafika i dobra animacja
  • Spokojna rozgrywka bez zagłębiania się w pośpiechu
  • Gra nie będzie Ci dane lub

Gry Wady:

  • Reklama jest obecny, z silnym pragnieniem można go wyłączyć za kilka dolarów.

Rezultat: niektórzy uważają, że prostota jest oznaką czegoś wielkiego, że trudno jest mówić o platformach do gier - Endless Arcade, to tylko przyjemny i nic więcej. Pobierz je za darmo i zajmie trochę czasu, jeśli szukaliśmy spokojnej arcade i kilka dni będzie można zapomnieć o tym, że to wszystko.


Reklama

Pobierz PLATFORMY - Kompletne Arcade 1.0 dla BLU Advance 4.0

Nowości w tej wersji
Release version
informacje ogólne
wersja 1.0 (6)
Data umieszczenia 2017-06-23 21:42
rozmiar 37.09 MB
polski nie
wymagania
android 4.0.3+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

przybliżona lokalizacja (na podstawie sieci)

Pozwala aplikacji na określenie przybliżonej lokalizacji. Jest ona odczytywana z usług lokalizacyjnych wykorzystujących źródła lokalizacji sieciowej, takie jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje przybliżone położenie.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

BILLING

BILLING

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw, powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2017/06/23 07:32
Inne gry BLU Advance 4.0

BLU Advance 4.0

BLU Advance 4.0 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: Dual-core 1.3 GHz Cortex-A7)
Ekran: 4.00", 800x480
Rozmiary: 125 x 65 x 12.4 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |