Jazda Strefa: Niemcy
4.5 (4)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla BLU Advance 4.0

Opis:

Game Zone jazdy: Niemcy Android to wyścig, który trudno nazwać Rahner, ponieważ mają zdolność do spowalniania i wszystkie przeszkody na drodze będzie więcej niż naturalne, ponieważ będziesz na normalnej drodze. Przygotowany gra w AveCreation studio znane ze swojej skłonności do wyścigów, mogą znaleźć podobne projekty dedykowane do przemysłu samochodowego Rosji i Japonii, nawiasem mówiąc, w końcu mieliśmy przegląd miejscu, do uprzejmy, a warto zauważyć, że coś gra była inna Zobaczmy co zadowoli nową część!

Gra jest od razu uderza każdego fana motoryzacji, jak i Niemiec w każdym przypadku związanym z boskimi autostrad, na których nie ma ograniczenia prędkości, a samochód kultowy. Oczywiście, jeśli są oferowane zarówno krew zaczyna wrzeć w oczekiwaniu dosłownie! Idąc za przykładem z ostatnich części gry dostał dobrą grafikę, ciekawą fizykę i zdolność do kierowania z widokiem z kokpitu, na którym twórcy po raz kolejny wielkie dzięki!

Przyjemny kłopotów Warto zauważyć, że jest to konieczne, aby rozpocząć z klasyki, tani i powolny, a tylko wtedy, gdy nauczysz się jak radzić sobie ze to będzie w stanie zapisać się do bardziej nowoczesnych i szybkich samochodów, a nie tylko te, w których większość wysycha. Ponadto, istnieje możliwość wyboru z czterech tras, które są nieskończenie długa droga, więc jedynym prawdziwym szosa nie jest tutaj, bo byłoby to zbyt nudne, trzeba jakoś stymulować chęć do korzystania z kołem, ale do tego konieczne jest, przepływ tutaj jest dość napięty.

cechy:

  • Ładna grafika i szczegółowe samochody
  • fizyki wyrafinowane nie są doskonałe, ale ciekawy
  • Tak długo, jak jeździć dzień zmieni z dnia na dzień, i vice versa
  • 4 utworów oraz możliwość włączenia widoki „z kabiny”
  • Wyniki są przechowywane w chmurze i nie zostaną utracone, gdy urządzenie otrzymuje
  • W grze nie ma darowizny!

Gry Wady:

  • Ale reklama jest obecna, ale za to może ponosić

Konkluzja: najlepsze tradycje studiu, gra Strefa jazdy: Niemcy na pewno cieszyć się nie tylko fanom motoryzacji niemieckiej, ale również dla wszystkich, którzy kochają wyścigi, bardzo polecam!


Reklama

Pobierz Jazda Strefa: Niemcy 1.18 dla BLU Advance 4.0

informacje ogólne
wersja 1.18 (17)
Data umieszczenia 2019-09-21 00:18
rozmiar 95.21 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

przybliżona lokalizacja (na podstawie sieci)

Pozwala aplikacji na określenie przybliżonej lokalizacji. Jest ona odczytywana z usług lokalizacyjnych wykorzystujących źródła lokalizacji sieciowej, takie jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje przybliżone położenie.

dokładna lokalizacja (na podstawie sygnału GPS i sieci)

Pozwala aplikacji na określenie dokładnej lokalizacji dzięki sygnałowi GPS lub źródłom lokalizacji sieciowej, takim jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje położenie. Pamiętaj jednak, że telefon zużywa wtedy więcej energii.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

REQUEST_INSTALL_PACKAGES

REQUEST_INSTALL_PACKAGES

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Zamiar transmisji aby ustawić alarm dla użytkownika.

SET_ALARM

Wszystkie aplikacje AveCreation na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw, powiedz nam o tym

Ocena:

(4)
4.45★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2017/06/24 07:10
Inne gry BLU Advance 4.0

BLU Advance 4.0

BLU Advance 4.0 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: Dual-core 1.3 GHz Cortex-A7)
Ekran: 4.00", 800x480
Rozmiary: 125 x 65 x 12.4 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |