Dzień zabić
0 (0)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla BLU Advance 4.0

Opis:

Dzień zabić gra jest dość prosta gra akcji dla Androida, w którym trzeba ponownie zniszczyć armię zombie, to tylko twórcy postanowili dodać skórkę do wdrożenia wszystko w prosty, ale pozytywnym kierunku! Przygotowany MDeeApp gra w studiu, która jest już dość dużo aplikacji, tylko wydaje się, że wszystko jest wytworem pracach studenta ... Jednak projekt przyciągnął mnie.


Oczywiście, gra tutaj jest bardzo prosta, w rzeczywistości, prymitywnego platformówki, ale niektóre pomysły ogrzać duszę. Podstawową ideą, ale raczej chodzi o to, kto ma wszystkie muszą być chronione? Tylko twoja postać jest słynny Jason z horrorów, które niekoniecznie wyposażonych w słynnej maski i maczetą. Co może zrobić i co jest jeszcze szansa dla zombie - Chyba się jednak, będą starali się wziąć swój numer, więc będę musiał wypracować taktykę walki, opracowanie coraz więcej opcji dla każdej lokalizacji, nawiasem mówiąc, są tutaj całkiem sporo - tylko sześć, wśród których:

 • plac zabaw dla dzieci
 • park
 • miasto
 • koncert
 • hrabstwo
 • kraj pony

Niezależnie od miejsca, gdzie będzie czekał na ciebie mnóstwo zombie, dużo krwi i szalonego głosu! Nawiasem mówiąc, od pierwszego dotyku, nie umierają, bo twoja postać stu życiu i czasami przychodzi z zestawu do nieba, że ​​zdecydowanie pomaga utrzymać się tak długo, jak to możliwe. Ale zombie nie poddawaj się, tym bardziej je zniszczyć, tym bardziej strome zacznie się pojawiać, ktoś umieścić na kasku i wziąć kij baseballowy, podczas gdy inni w tym kamizelek kuloodpornych przybiegnie ...


cechy:

 • Niezdarny rozgrywka, że ​​bez względu na to wciągająca
 • Mocny głos, tylko dla ludzi o mocnych nerwach
 • Prosta grafika, proste sterowanie
 • Gra doskonale zoptymalizowany zarówno dla tabletów i telefonów

Gry Wady:

 • Trochę reklamy i Donat ... oni nie przeszkadzają

Rezultat: mad slasher, więc jaki jest dzień gra do zabijania, z tym wszystkim, oczywiście wykonując swoje zadanie - rozrywka każdy, kto miłuje klasyczny horror zombie i krwi!


Reklama

Pobierz Dzień zabić 1.0.58 dla BLU Advance 4.0

informacje ogólne
wersja 1.0.58 (1000058)
Data umieszczenia 2018-11-17 15:52
rozmiar 57.09 MB
polski nie
wymagania
android 4.0+
architektura ARM7 ARM6 x86 mips
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

przybliżona lokalizacja (na podstawie sieci)

Pozwala aplikacji na określenie przybliżonej lokalizacji. Jest ona odczytywana z usług lokalizacyjnych wykorzystujących źródła lokalizacji sieciowej, takie jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje przybliżone położenie.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw, powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2017/07/12 07:19
Inne gry BLU Advance 4.0

BLU Advance 4.0

BLU Advance 4.0 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: Dual-core 1.3 GHz Cortex-A7)
Ekran: 4.00", 800x480
Rozmiary: 125 x 65 x 12.4 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |