Kości Hunter: Quest z Dicemancer
0 (0)

Kości Hunter: Quest z Dicemancer

Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla BLU Advance 4.0

Opis:

Kości Hunter: Quest z Dicemancer gra fabularna dla Androida, który nie wymaga praktycznie żadnego procesu myślowego, nawet pomimo faktu, że ktoś może ona przypominać zagadki. Właściwie jest to swego rodzaju gra w kości, który dodaje poczucie animacji i przeciwników ...

Przygotowaliśmy grę w studiu trawy motoryzacyjnym, a jednak jest to tylko ich produkt, ale gdy warto zauważyć, że jest to technicznie i wizualnie wygląda bardzo godny, to jest trudniejsze do powiedzenia na temat rozgrywki.


Jak pisałem, co się dzieje w grze będą miały szansę - a mianowicie sześciopak, który, jak również kości trzeba wyrzucić każdy zakręt i obserwować wyniki. logiczne byłoby zapytać samego składnika fabularnej, że istnieje, ale jest bardzo skromny i prosty. W rzeczywistości, bez fabuły i motywujący ofertą do walki z siłami zła, coraz różne postacie z kilku charakterystycznych cech, które mogą być pompowane siłę ataku i punktów obrażeń, ale jaki jest sens, jeśli w jakiś sposób rozwiązać wszystkie wolę przypadku? Niestety, odpowiedź na to pytanie w ogóle, nie jest i, jak się wydaje, do mnie, a nie był przeznaczony. Kliknij na ekranie, rzucać kostką, które bezpośrednio wskazują na działania, a nie liczby punktów, starają się dostosować, co dzieje się pod dogodnym wyniku wami wszystkimi.

Z jednej strony to wszystko źle, a nawet nudne, z drugiej strony, jest czasami bardziej interesujące niż gry prawdziwych kości, oraz fakt, że miliony graczy kochają coś podobnego pilotów i podobnych gier, które są bezsensowne nawet więcej pytań skąd gra pół miliona pliki do pobrania znikną same.


cechy:

  • Z punktu widzenia kości - wszystko jest bardzo interesujące
  • Dobra grafika i przyzwoita animacja
  • Zabawny głos i wiele ciekawych kawałków
  • prosta obsługa
  • Istnieją codzienne turnieje
  • Duży wybór znaków

Gry Wady:

  • Wszystkie standardowe - reklama i pączek

Konkluzja: rola czasu zabójca gra w kości Hunter: Quest z Dicemancer dobrze nadaje się jednak nazwać pełnoprawnym gra fabularna dobrze, nie działa, więc widzę, jaką gatunek bardziej interesujące dla ciebie;)Reklama

Pobierz Kości Hunter: Quest z Dicemancer 4.2.2 dla BLU Advance 4.0

Nowości w tej wersji
BUG FIXES: Turns out some sneaky bugs were able to find their way among the shipment. We got rid of them. Have fun playing the Dice Hunter!
informacje ogólne
wersja 4.2.2 (40202219)
Data umieszczenia 2020-03-03 23:23
rozmiar 101.15 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

BILLING

BILLING

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw, powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2017/07/23 11:55
Inne gry BLU Advance 4.0

BLU Advance 4.0

BLU Advance 4.0 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: Dual-core 1.3 GHz Cortex-A7)
Ekran: 4.00", 800x480
Rozmiary: 125 x 65 x 12.4 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |