przestrzeń Frontier
4.8 (4)
Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla BLU Advance 4.0

Opis:

Gra Przestrzeń Frontier to zręcznościowa Ketchapp studio dla Android, który podobnie jak wielu innych swoich projektów odbywa się w prosty, nawet skromnym stylu, ale w tym samym czasie, zachowując wciągający gameplay i inne funkcje, do których wszyscy wielbiciele czasu studio, aby przyzwyczaić. Obecnie czekamy na miejsce startu i pocisku, uruchomienie którą trzeba zarządzać, jak sądzę, w prawo?


Każdy z nas przynajmniej raz w życiu, na przykład w telewizji, widać jak rakieta startuje, a wiele osób wie, że dla pomyślnego wejścia w rakiet orbitalnych kilka kroków, które są automatycznie kasowane w odpowiednim czasie, dzięki czemu łatwiej zdjąć i pozwala interweniować w sprawy do następnego węzła. Jednak w tym przypadku, rakieta nie była typowa, być może z małżeństwa, tak że kroki będą musiały usunąć ręcznie niż ty i będzie to zrobić. Idzie tam natychmiast pojawia się kilka interesujących punktów.

Oczywiście, twoim zadaniem jest latać tak daleko, jak to możliwe, a także kontrolować pocisk, nie można, ale „odpiąć” możliwie późnym stadium - swoje główne zadanie. Oni rozpięty całkiem proste, wystarczy kliknąć na nim, jednak, jeśli jest późno, a następnie eksploduje rakieta, która jest nie do zaakceptowania. Wysokość, na której okazało się, mucha koniecznie stały, odzwierciedlając ostateczną osiągnięcie do dumy, może nawet być w stanie zostać astronautą!

A jednak można w nieskończoność, aby doskonalić swoje umiejętności, bo nie ma pracy do dziesiątych części sekundy, dzięki czemu można uzyskać przyspieszenie bonusowy i zdolność ulepszać swoje rakiety, i prędzej czy później wszystko jedno, aby ją w kosmos!


cechy:

  • Proste, ale piękna grafika
  • Jak zwykle doskonałej animacji
  • Zabawa, wciągająca rozgrywka
  • Możliwość rozwoju
  • Łatwe zarządzanie
  • Nie darowizna!

Gry Wady:

  • Reklama jest dostępny, ale wyłączony za kilka dolarów.

Konkluzja: świetny czas-zabójca zwany Space Frontier jest rzeczą, że będzie dokręcić, a mocno i trwale, ponieważ jest oryginalny, i to jest dokładnie to, co się z treścią studiu i czekał po raz ostatni. Witamy z powrotem!


Reklama

Pobierz przestrzeń Frontier 1.2.1 dla BLU Advance 4.0

Nowości w tej wersji
Fuel pump system with a time limit was an error. Launching from Mars is now instant. We are deeply sorry for this error! Let's all continue to explore the vast space together!

What you would like to see in a future update? Write a review and we will try to modify our space plans!
informacje ogólne
wersja 1.2.1 (31)
Data umieszczenia 2018-04-08 20:00
rozmiar 34.81 MB
polski nie
wymagania
android 4.3+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

kontrola licencji Google Play

kontrola licencji Google Play

BILLING

BILLING

Wszystkie aplikacje Ketchapp na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(4)
4.83★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2017/08/04 09:52
Inne gry BLU Advance 4.0

BLU Advance 4.0

BLU Advance 4.0 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: Dual-core 1.3 GHz Cortex-A7)
Ekran: 4.00", 800x480
Rozmiary: 125 x 65 x 12.4 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |