Dźwięki koszmaru
0 (0)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla BLU Advance 4.0

Opis:

Gra Sounds of Nightmare to platformowy jeździec dla android, w którym będziesz walczył z siłami ciemności, nawet mimo pojawienia się swoich bohaterów! Wielu błędnie uważa obraz sceniczny wielu muzyków za coś złego, a nawet niemoralnego, zwłaszcza jeśli chodzi o konkretne gatunki muzyczne, ale częściej niż są to bardzo mili i mili ludzie, którzy są gotowi do walki z złymi duchami!

Przygotowaliśmy grę w studiu Big Dogs Games, dla którego stał się drugim projektem, który oczywiście usprawiedliwia prostą animację i grafikę i wyjaśnia ich próbę zrobienia czegoś oryginalnego, nawet jeśli odnosi się do wspólnego tematu i stylu, ale nadal najważniejsza jest Spróbuj!


Działka gry obraca się wokół dość typowej opowieści - pewien zły pan postanowił zniewolić ludzkość i posłał wiele swoich skorumpowanych stworzeń do spustoszenia, ale był bohater gotowy do ich zakwestionowania i powstrzymania ataku! Najczęściej jest to jakiś rycerz, ale w naszym przypadku jest to bardzo fajny gitarzysta, który w każdej sytuacji doskonale zna gitarę!

Sama rozgrywka jest rodzajem mieszanki renaire'a i akcji, co oznacza, że ​​nie tylko musisz biegać, skakać przeszkody, ale także niszczyć wielu wrogów, na przykład gra nie jest zwyczajna, złożoność rośnie skokowo, a styl i styl są wyraźnie przeznaczone do Łagodne spojrzenie mężczyzny w różowych okularach.


Cechy:

  • Uciekaj, skacz i walcz
  • Chłodny świat po inwazji ciemnych sił, prawie po apokalipsie
  • To, co się dzieje na ekranie, będzie pod pieśni gitarzysty Megadeth!
  • Niebezpieczni szefowie i 20 etapów
  • Brak darowizny!

Wady gry:

  • Wersja płatna nie zawiera reklamy i kosztuje 3 USD, bezpłatnie różni się tylko obecnością reklamy

Dolna linia: w rzeczywistości gra Sounds of Nightmare została stworzona dla fanów twórczości Megadeth, a dla każdego, kto lubi niezwykłe ołówki, więc zastanów się nad tym, czy cię zainteresuje.


Reklama

Pobierz Dźwięki koszmaru 1.0 dla BLU Advance 4.0

informacje ogólne
wersja 1.0 (1)
Data umieszczenia 2017-08-23 22:42
rozmiar 40.6 MB
polski nie
wymagania
android 4.0+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2017/08/24 08:37
Inne gry BLU Advance 4.0

BLU Advance 4.0

BLU Advance 4.0 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: Dual-core 1.3 GHz Cortex-A7)
Ekran: 4.00", 800x480
Rozmiary: 125 x 65 x 12.4 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |