Obrona wieży: Syndicate Heroes TD
0 (0)

Obrona wieży: Syndicate Heroes TD

Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla BLU Advance 4.0

Opis:

Obrona wieży: Syndicate Heroes TD to wieża obronna, która reprezentuje bardziej klasyczną odmianę innej gry w grach stereo7, której przegląd był już na naszej stronie, gra została nazwana Steampunk Syndicate 2: gra obrony wieży, więc, jak wiadomo, różnica tutaj Tylko w projekcie, które moim zdaniem, stało się bardziej odpowiednie i odpowiednie, szczególnie jeśli weźmiemy pod uwagę fakt, że w grze pojawiły się okruchy z "stim-punk". Tym razem wszystko jest znacznie prostsze i bardziej zrozumiałe - akcje gry rozgrywają się w średniowieczu, a nikt nie znajdzie tego w tym stylu.


Jeśli w innej wersji tej strategii masz już grę, ta odmiana nie może cię zaskoczyć w odniesieniu do części rozgrywki, ponieważ praktycznie ma podobny silnik, przynajmniej, silnik i jakość grafiki na tym samym poziomie. Jednak z jakiegoś powodu zdarzyło się, że w tej grze jest mniej poziomów, niż w bardziej nowoczesnym analogie, co jest oczywiście dziwne, bo tutaj było o wiele łatwiej wszystko poznać. Ta gra jest jednak uważana przez deweloperów za kontynuację powyższej wersji, co oczywiście jest dość interesujące, zwłaszcza jeśli weźmiemy pod uwagę, że w grach praktycznie nie ma akcji

Jednak to wszystko nie zaprzecza, że ​​czekają na epickie walki, ciekawe postacie, wieże i zdolność do pomagania im, aby zapewnić sobie idealną strategię, która z zasady jest niezwykle ważna, ponieważ złożoność nie stała się niższa, aw ostatniej części była na Przyzwoity poziom!


Cechy:

  • Trzydzieści nowych poziomów, które będą służyć jako kontynuacja gry Steampunk Syndicate 2: gra obrony wieży
  • Cztery rodzaje wież i zdolność do ich poprawy
  • Duży wybór broni i sprzętu dla twoich bohaterów
  • Dwa rodzaje sojuszników, które można również poprawić
  • Przyjemna dekoracja w stylu średniowiecza

Wady gry:

  • Reklama i donaty prowadzą ten gatunek wszędzie

Wynik: Obrona wieży: Syndicate Heroes TD jest godnym przedstawicielem jego gatunku i jest dostateczną kontynuacją już zaplanowanej serii gier, która nawet jeśli nie zdecydowała się na podstawowy styl, ale nadal cieszy nas dobrą rozgrywką.


Reklama

Pobierz Obrona wieży: Syndicate Heroes TD 1.2.47 dla BLU Advance 4.0

informacje ogólne
wersja 1.2.47 (47)
Data umieszczenia 2019-09-20 06:44
rozmiar 65.23 MB
polski nie
wymagania
android 5.1+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

BILLING

BILLING

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

przybliżona lokalizacja (na podstawie sieci)

Pozwala aplikacji na określenie przybliżonej lokalizacji. Jest ona odczytywana z usług lokalizacyjnych wykorzystujących źródła lokalizacji sieciowej, takie jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje przybliżone położenie.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw, powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2017/08/31 07:38
Inne gry BLU Advance 4.0

BLU Advance 4.0

BLU Advance 4.0 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: Dual-core 1.3 GHz Cortex-A7)
Ekran: 4.00", 800x480
Rozmiary: 125 x 65 x 12.4 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |