Football Strike - piłka nożna wieloosobowa
0 (0)

Football Strike - piłka nożna wieloosobowa

Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla BLU Advance 4.0

Opis:

Gra Football Strike - gra wieloosobowa na android to gra o futbolu, która w ogóle jest jej dwoma głównymi żetonami, co wystarczy, aby pobrać ją ponad milion osób, tak szybko, jak się pojawiło!

Znaczącą rolę odegrał programista, którego rolę odegrał słynny studio o nazwie Miniclip.com, który stał się autorem Agar.io i kilkudziesięciu innych popularnych projektów, na pewno wiedzą, co robią i możemy cieszyć się tylko rezultatem!


Jeśli odwrócisz się do rozgrywki, nie będzie to w pełni piłkarz, ale raczej jego najciekawsza część - uderza w bramkę z dość bliskszej odległości! Zgadzam się, to na tych momentach, że na stadionach gromadzi się ogromna liczba fanów, to te chwile, które pojawiają się na powtórzeniach i są sprowadzane do fabuły, więc najlepiej i interesujące;)

Równie ważna była chwila z grafiką, która jest piękna, bez zwykłej prostoty tego gatunku, wszystko jest bardzo gładkie, wyraźne i więcej niż właściwe, ale nie wymaga specjalnej energii z telefonu ani tabletu.

I być może najważniejsze - wszyscy przeciwnicy to prawdziwi gracze, które są już za dużo, niezależnie od wybranego trybu gry, postawcie zakładu i otrzymaniu nagrody, jeśli wygrałeś lub spróbujesz ponownie, jeśli stracisz. W tym kontekście gra ma wiele cech i niuansów, polecam zapoznanie się z nimi i natychmiast.


Cechy:

  • Piękna grafika, animacja w połączeniu z wygodną kontrolą
  • Tylko prawdziwi rywale, podniecenie i rzęsy!
  • Wiele trybów gry
  • Szerokie możliwości dostosowywania postaci
  • Zrób zakłady i zyskaj więcej zysków!

Wady gry:

  • Reklama i donat, jak w każdym innym projekcie online

Najważniejsze: jeśli kochasz piłkę nożną i graj z prawdziwymi rywalami, Football Strike - Multiplayer Soccer jest tym, czego potrzebujesz, bez opcji.


Reklama

Pobierz Football Strike - piłka nożna wieloosobowa 1.25.1 dla BLU Advance 4.0

Nowości w tej wersji
• Play the Back to Score Season Pass and 3 Year Anniversary Cup event throughout September and October;
• The Back to Score Season Pass launches on 25/09 and includes an exclusive pair of football boots, a thematic tattoo artwork, a VIP ball trail and many other rewards;
• The 3 Year Anniversary Cup event will take place in mid-October along a VIP Pass, giving you unlimited shots, an Exclusive Jersey, VIP Bags and several other prizes;
• Bug fixes and general optimizations
informacje ogólne
wersja 1.25.1 (56)
Data umieszczenia 2020-09-30 00:23
rozmiar 37.85 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

BILLING

BILLING

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(2)
0.26★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2017/09/25 09:29
Inne gry BLU Advance 4.0

BLU Advance 4.0

BLU Advance 4.0 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: Dual-core 1.3 GHz Cortex-A7)
Ekran: 4.00", 800x480
Rozmiary: 125 x 65 x 12.4 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |