sport dla BLU Dash JR

17.12.2014

Przedstawiam Państwu jeden z najbardziej popularnych aplikacji dla miłośników fitness i ludzi, którzy posiadają Android! Jego głównym celem - do liczenia kalorii, co jest niezwykle ważne dla poważnego podejścia do zdrowia!

10.03.2014

Nexercise = zabawa odchudzania - to wyjątkowa aplikacja dla urządzeń mobilnych, który jest w stanie motywować do uczestnictwa w sporcie i sprawności fizycznej. Zapomnij o wszystkich starych metod motywacji, które nie zawsze pomagają.

04.01.2014

Załącznik Siłownia Guia Completa stworzony dla tych ludzi, którzy są w nowy rok postanowiła zaangażować się z siebie i swojego ciała w szczególności. Ponadto, aplikacja jest doskonałym i tych, którzy zdecydowali się zrobić to wcześniej i osiągnęła już pewne sukcesy, ale nadal potrzebuje wsparcia informacyjnego, ponieważ w tym przypadku na uwagę bardzo szczegółowe i praktycznie bezcenne Encyklopedia trenuje wszystkie mięśnie ciała!

09.07.2013

Program naukowy 7 Workout Minute jest przeznaczony dla tych, którzy chcą osiągnąć maksymalne wyniki w minimalnym czasie, bo poprzez badania było możliwe. Spróbuj wyobrazić sobie ten trening o wysokiej intensywności, zaprojektowany przez zaledwie 7 minut, ale obiecuję niesamowite rezultaty!

« Poprzedni
  • 1
Следующая »
© 2011-2019 mob-core.com  |