CarsBattle
0 (0)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla BLU Life Play S

Opis:

Gra CarsBattle tym wyścigu, ale najważniejszą rzeczą nie jest tu rozwinąć trochę prędkości i wyprzedzić rywali, a zwłaszcza nie wykazują dobry czas okrążenia ponieważ społeczność tutaj po prostu nie ma! Możesz znaleźć się w wielkim świecie, gdzie można iść w dowolnym kierunku, to tylko jeden problem, oprócz ciebie, to jest sto maszyn, każde zadanie - przetrwać niszcząc wszystkie inne można odgadnąć, gdzie to prowadzi?
Twórcy gry przygotowali podjęte w przyszłości, z którymi są już zaznajomieni z grą Burza Tank, który trudno nazwać sukcesem, jednak to naprawić! I stworzyć grę, która osobiście przypominał stary, ale bardzo strome Vigiliante 8, w którym wielu z nich grał na konsoli.

Ideą gry jest dość prosta - rzucasz w otwartej przestrzeni i oferują przetrwać, jedynym kierowcą, który przebywa na terytorium, to tylko jeden problem, masz setki wrogów! Mogą RAM, mogą strzelać, ale będą robić to samo, więc uważaj! Im więcej przeciwników przetrwać, tym więcej można się zabić, tym więcej dostaniesz punktów na koniec przyjazdu, punkty mogą być również przeznaczone na inny pojazd, który jest całkiem sporo, a zwieńczenie swej pracy będzie czołg, wobec którego nikt nie może się oprzeć!


cechy:

  • dynamiczna, ekscytująca rozgrywka i pozytywne
  • Doskonała animacja i ładna grafika, przypominający Crossy drogowego
  • dość prosta operacja
  • wielka gama pojazdów i zbiorniku!
  • Leaderboard


Gry Wady:

  • Jest mała Donat
  • obecna reklama


Rezultat: CarsBattle gra była naprawdę zapalającymi i tak prawie każdy znajdzie tu coś dla siebie, coś, co będzie ciągnąć się przez wiele godzin, a może nawet dłużej. Pozostaje tylko jedno pytanie, Czy to możliwe, aby przetrwać tutaj w ogóle, pozostaje jedynym kierowcą?


Reklama

Pobierz CarsBattle 1.56 dla BLU Life Play S

Nowości w tej wersji
Lower the price of some entry level cars ! Enjoy it !
informacje ogólne
wersja 1.56 (56)
Data umieszczenia 2017-09-20 11:56
rozmiar 51.53 MB
polski nie
wymagania
android 4.0+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

BILLING

BILLING

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw, powiedz nam o tym

Ocena:

(2)
1.93★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2016/07/20 07:00
Inne gry BLU Life Play S

BLU Life Play S

BLU Life Play S Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: Quad-core 1.3 GHz Cortex-A7)
Ekran: 4.70", 1280x720
Rozmiary: 137.5 x 67.5 x 7.8 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |