Boks Fizyka
0 (0)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla BLU Life Play S

Opis:

Gra Boks Fizyka jest boks dla Android, który trudno nazwać gier walki, a nawet bardziej, symulator i zrozumieć to może być dosłownie pierwszych sekundach gry, gdy widzisz, jak i to, co dzieje się na ekranie, jednak gra jest o walce, i kochamy ! Przygotowane odgrywają samotnego dewelopera nazwie Bakir Omarov iw tej chwili to jest jego unikalny projekt, i uwzględnia się coraz popularniejsze, najprawdopodobniej, nie ostatni.

Wróćmy do gry. Czym jest pole wszyscy jesteśmy świadomi - dwie osoby przejdź do ringu w rękawicach bokserskich i pokonać siebie. Zwycięzcą jest ten, kto zdobył najwięcej punktów (sędziowie postanowią, że), albo ten, kto ściąć wroga. W tym przypadku, czekamy na uproszczenie kapitału wokół, więc, że zwycięstwo będzie pobierana do tych, którzy zadają więcej ciosów wroga, a walka będzie trwać tylko jedną minutę. Poniższy uproszczenie czeka związane z zarządzaniem, który realizowany jest tu jeden przycisk, który pozwala skakać, huśtawka i pokonać wszystko, co nie wystarcza do przeprowadzenia udanej bitwy.
Choć szczerze mówiąc, pomimo prostej grafiki i prostą kontrolę zadzwonić gra prosty język się nie włącza. Ma to dość dziwne i przy interesującej fizyki samym czasie, a wróg ma sztucznej inteligencji sprawia, że ​​suma gry jest dość trudne. Warto również zauważyć, że najnowsze aktualizacje dodano nowy tryb gry, która będzie walczyć w stylu kickboxingu, co oznacza, że ​​zostaną wykorzystane i nogi! Plus, deweloper aktywnie dodając nowe postacie i nowe lokalizacje.

cechy:

  • niezwykłe i pozytywne rozgrywka
  • Ma okazję grać razem
  • prosta obsługa
  • wiele miejsc i znaków
  • bardzo złożone sztuczna inteligencja
  • kilka trybów
  • no Donat


Konkluzja: gra Boks fizyka może być określany jako prymitywne powodu grafiki i kontroli, jak również nietypowe, ze względu na skomplikowaną rozgrywkę i humoru, jak w ogóle mogło być prawdziwe, druga sprawa jest taka, że jest to konieczne dla ciebie?


Reklama

Pobierz Boks Fizyka 1.3 dla BLU Life Play S

Nowości w tej wersji
RIO UPDATE !
- NEW MAP - RIO MAP
- NEW CHARACTER - BRAZILIAN BOXER
- NEW MODE - KICK MODE , kickboxing !
-AI improved , now it is more easy
-Physics improved
-Some bugs fixed
IN NEW UPDATE ADS WILL BE REDUCED TO MINIMUM ! AND WILL COME "NO ADS" in-app purchase !
NEW MODE , MAP AND BOXERS ARE COMING ! IN APRIL !!!
informacje ogólne
wersja 1.3 (4)
Data umieszczenia 2016-07-24 19:17
rozmiar 27.89 MB
polski nie
wymagania
android 4.0+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
Uwaga!
Przypuszcza się, wirus (2)
ESET-NOD32 → a variant of Android/Inmobi.D potentially unsafe

Cyren → AndroidOS/GenPua.78B57F99!Olympus

Przed zainstalowaniem aplikacji, sprawdź raport miejscu virtustotal.com i upewnij się, że wniosek nie spowoduje uszkodzenia urządzenia.
data kontroli 2016-07-25 03:18:06
Zobacz raport
(Proverechno korzystania z usługi virtustotal.com)
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

odczytywanie statystyk dotyczących baterii

Pozwala aplikacji na odczytywanie bieżących danych o niskim poziomie naładowania baterii. Potencjalnie umożliwia aplikacji zbieranie szczegółowych danych o używanych aplikacjach.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw, powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2016/07/27 07:12
Inne gry BLU Life Play S

BLU Life Play S

BLU Life Play S Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: Quad-core 1.3 GHz Cortex-A7)
Ekran: 4.70", 1280x720
Rozmiary: 137.5 x 67.5 x 7.8 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |