Bob Robber 3
4 (15)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla BLU Life Play S

Opis:

Bob Robber gry 3 to trzecia część przygód złodzieja o imieniu Bob, który lubił ostatnią część użytkowników. Jednak warto zauważyć, że gra po raz kolejny zmienił się z deweloperem, w tej grze w ogóle dziwną historię, każdy kawałek produkuje ktoś nowy, a trzecia część w roli dewelopera była firma Kizi Games (ci sami autorzy gry o dinozaurów z jednym okiem, przegląd, który byłem niedawno na naszej stronie internetowej). Zdecydowanie nie wpływa na rozgrywkę i czy będą one w stanie prześcignąć z Chillingo, która wydała ostatnią część, zobaczymy!

Pierwszą rzeczą, że połowy oka - zmieniony wygląd, zanim gra niby "top", a teraz wygląda jak platformówka wielopoziomowego że początkowo łamie podstawową zasadę gry, ponieważ ostatni znany jest fakt, że odbyła ona musiała być w formacie "Stealth" jak możemy wdrożyć go w platformówki - trudno powiedzieć, choć deweloperzy próbowali. Nadal czeka na wrogów, pułapek i zagadek, ale biorąc pod uwagę skupia twórców, gra jest zdecydowanie ulegli niej, przynajmniej trochę. A oni są skierowane przede wszystkim do dzieci, które teraz cieszyć się grą o wiele więcej niż w poprzedniej wersji, stała się nieco bardziej przyjemne dla oka wizualnie i złożoność rozgrywki znacząco spadła. Trudno powiedzieć, dobre lub złe, tak to jest, a reszta należy do ciebie.

cechy:

  • Tak, to jest oficjalna wersja trzeciej części
  • Tak nie jest Donat
  • i wiele więcej nowych poziomów, wrogów, pułapek i gadżety
  • ładna grafika i przyzwoita muzyka


Gry Wady:

  • tam jest trochę reklamy


Konkluzja: gra Bob Robber 3 wciąż trzyma w swoim gatunku, aczkolwiek z pewnym wahaniom spowodowanym potencjalnego wieku graczy, którzy są obecnie znacznie zmniejszone. Być może niektórzy fani poprzednich części są rozczarowani, ale gra będzie nową publiczność, która mam nadzieję, że nadal spełnione.


Reklama

Pobierz Bob Robber 3 1.8.6 dla BLU Life Play S

Nowości w tej wersji
- Performance improvements
- Small bug fixes
informacje ogólne
wersja 1.8.6 (1008006)
Data umieszczenia 2019-12-22 14:37
rozmiar 22.45 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura ARM8 ARM7 ARM6
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

BILLING

BILLING

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

READ

READ

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

Wszystkie aplikacje Kizi Games na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw, powiedz nam o tym

Ocena:

(15)
4.02★ 80.33%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2016/08/03 07:31
Inne gry BLU Life Play S

BLU Life Play S

BLU Life Play S Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: Quad-core 1.3 GHz Cortex-A7)
Ekran: 4.70", 1280x720
Rozmiary: 137.5 x 67.5 x 7.8 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |