Big Bang Racing
4.7 (4)
Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla BLU Life Play S

Opis:

Gra Big Bang Racing to gra zręcznościowa dla systemu Android, w której będziesz jeździć na torach płaskich 2D, starając się pokazać ciekawe sztuczki i doskonalą swoje umiejętności. Przygotowany przez twórców gier Traplight Ltd., dla których ta gra była pierwszym projektem przedłożone do android. Co ciekawe, projekt był bardzo wysokiej jakości i ciekawe.

Jako część rozgrywki gra jest najbliższa rzecz do dość popularnego gatunku - motocross argumentowali, że było im ona jest, nie będę, ponieważ ruch oznacza, że ​​są nie tylko dwukołowy, ale jak zwykle, cztery koła, tak że wybór twarzy. Jednak konieczne jest, aby rozpocząć z motocykla i kontrolować to będzie jakiś obcy, który ma pewne podobieństwa z Rogerem z filmu "American Dad". Jednak będzie to prawdziwy wyścig z przeciwnikami, którzy następnie oferuje je jako przezroczyste cienie, więc to nie będzie kolidować z nimi, ale będzie w stanie pokazać wyraźnie, jak dobrze prowadzić.
Połamane poziomów gry, z których każdy daje zwykle liczbę gwiazdek, tym więcej gwiazdek - im bardziej będzie się złote monety. To po to, żeby wszystkie trzy gwiazdy mają przyjść pierwsze, i to nie jest tak łatwo. Monety, nawiasem mówiąc, nie jest bardzo potrzebna. Jest na monety można poprawić swój pojazd na początku każdego wyścigu, a poprawa utrzymywała. Parametr tylko trzy - moc, przyczepność i zawieszenie, bardzo przydatna, przynajmniej jeśli weźmiemy pod uwagę złożone i godnych rywali dzieje fizyki. Jednak przy odrobinie chciwych deweloperów monet jako podniesienie poziomu 20-30 (w najlepszym wypadku) monet będzie niezwykle trudne, a jeden poprawa jest 125 .. W ogóle, trzeba zapisać na długi czas, ale dla tych, którzy nie mają wystarczająco dużo cierpliwości ma przyzwoity Donat, która dostanie wszystkiego naraz.

cechy:

  • tworzyć poziomy i przesłać je do bazy danych
  • dziesiątki tysięcy unikalnych poziomów stworzonych przez graczy
  • jeździć na rowerze lub buggy
  • Wszystkie sylwetki uczestniczących w wyścigu - prawdziwy graczy
  • wspaniałe nagrody wszystkim zwycięzcom konkursu
  • zmienia postać według własnego uznania


Gry Wady:

  • reklama i Donat


Konkluzja: gra Big Bang Racing jest wielki projekt, który ma dobrą bazę społeczną, jest coś, aby zaoszczędzić pieniądze, nie jest czymś zaskoczyć innych, mieć kogoś do konkurowania, a co najważniejsze - większość treści tworzonych przez samych użytkowników! Deweloperzy z kolei, nie przegap okazji, aby z niej skorzystać i należy starać się otrząsnąć z wami trochę prawdziwe pieniądze.


Reklama

Pobierz Big Bang Racing 3.7.2 dla BLU Life Play S

Nowości w tej wersji
GDPR Proofing Big Bang Racing
informacje ogólne
wersja 3.7.2 (372)
Data umieszczenia 2018-11-19 06:33
rozmiar 82.96 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

BILLING

BILLING

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw, powiedz nam o tym

Ocena:

(4)
4.73★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2016/08/14 07:21
Inne gry BLU Life Play S

BLU Life Play S

BLU Life Play S Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: Quad-core 1.3 GHz Cortex-A7)
Ekran: 4.70", 1280x720
Rozmiary: 137.5 x 67.5 x 7.8 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |