Prawdziwe Muscle Car
2.3 (6)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla BLU Life Play S

Opis:

Gra Prawdziwe Muscle Car Ten wyścig, przynajmniej tak mówią jego programiści Pudlus Games, ale szczerze mówiąc, nic z ras mam stwierdzono, czy gra jest urządzenie, które jest w każdym przypadku wyścigu? Ogólnie rzecz biorąc, powiem ci, co cię czeka, i trzeba decydować o sobie, jakiego rodzaju gatunku, a nawet, czy grze uwagi.

Wszystko i nic.
Samochody, w tym na Androida, temat jest bardzo popularny, więc gry z ich udziałem, widziałem dosyć spokojnie powiedzieć porządnych gier jest naprawdę niewielka. Jeden do dziesięciu, z grubsza, a następnie, jeśli z jakiejś nowej grze wyścigowej na komputerze lub konsoli, w większości przypadków, trzeba o niej słyszał lub odtwarzane w ostatniej części, ale w każdym razie, można znaleźć harmonogram, czasem fizyki, czasem nawet więcej. W Androidzie jest znacznie bardziej skomplikowana, ponieważ większość z tych ras są na kolanach, a nawet mogą znaleźć dobrą widownię.
Ta gra wydawało mi się dziwne, powiedziałbym nawet absurdalny, ponieważ jest odwrotnie. Nie myśl, że jest to kolejny hit, niestety nie, ale będę wyjaśnić, co się dzieje.

Wyobrazić sobie zły wyścig dla Androida: dziwnych samochodów, grafika, bez złych fizyka gry ... Real Muscle Car, też "zły", że tak powiem. Ale jak się okazuje, jest tylko jeden samochód, ale to jest fajne, bo wygląda jak prawdziwy samochód mięśni z Ameryki ubiegłego wieku. Grafika - bardzo dobry, zwłaszcza w odniesieniu do samochodu, nawet widok z kokpitu jest. Co dziwne, nie jest również dobrym fizyka, jeśli coś samochodu przyjemne do kontrolowania i może wyłączyć niektóre z systemu, które wpływają na obsługę ... a jednak nie ma uszkodzeń, proste, ale wciąż uszkodzić!
W tym wszystkim mamy bardzo nudny gameplay, bo tu nie ma praktycznie. Po prostu jeździć po mieście ... nic, żadnych punktów można zarobić, a jeśli byli - nic wydać, wszystko można zrobić z samochodami, jest dostępne natychmiast i wczesne przybycie. Żadnych innych graczy, nie ma ruchu ... no, kto będzie interesujące jeździć bezcelowo wzdłuż krzywej przygotowanego miejsca, które często nie mają czasu, aby załadować?
Na szczęście projekt jest całkowicie darmowy i nie zawiera żadnych zakupów innych firm i potrzebę zastrzyków.

Konkluzja: podejmują prawdziwa gra Muscle Car trudną grę, ponieważ nie ma celu, nie ma fabuły, nie ma nic, ale krzywej miasta i chłodnym samochodu. Projekt jest ropa, a to mało, jednak jeśli jego programiści bazowe są gotowi zrobić coś właściwe i przemyślane, jestem jeszcze gotowy, aby pobrać go, ponieważ jest w tym projekcie sera oni sobie sprawę, czego brakuje ogromną liczbę projektów, bardziej popularne i właściwe.


Reklama

Pobierz Prawdziwe Muscle Car 4.0 dla BLU Life Play S

informacje ogólne
wersja 4.0 (40)
Data umieszczenia 2018-10-30 16:39
rozmiar 46.29 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw, powiedz nam o tym

Ocena:

(6)
2.3★ 46%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2016/08/15 08:35
Inne gry BLU Life Play S

BLU Life Play S

BLU Life Play S Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: Quad-core 1.3 GHz Cortex-A7)
Ekran: 4.70", 1280x720
Rozmiary: 137.5 x 67.5 x 7.8 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |