battle Chess
0 (0)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla BLU Life Play S

Opis:

Gra Battle Chess nie jest całkiem klasyczne szachy dla android, w którym twórcy GS GAMES postanowił umieścić niektóre z ich fantazji. Oczywiście, gra, ale nie dotykać go, gdyż łamią wszelkie zasady, które znamy o szachach, ale nad stylem wizualnym pracowali zwłaszcza, rzućmy okiem!

Nie jest tajemnicą, że gra "szachy" przez ponad 1500 lat, a może nawet skromnie, akurat w momencie chronologia był zły ... ale nie esencja. Być może najważniejszą rzeczą jest to, że ta gra jest wyjątkowy, że przez tak długi czas nie zmieniło, zarówno częścią "gry", że tak powiem, i pod względem wyglądu części. Przez długi czas nie ma zwykle postać liczb, które mogą się nieznacznie różnić, ale zasadnicze zmiany nie są obecne. Jednak jest to wszystko o szachach w realnym świecie, świat jest cyfrowy, szachy dawna narażone na ciekawych eksperymentów wizualnych. 3D Chess nie jest zaskoczeniem, ale jeśli programiści są w pełni przetwarzane i dodawane do rysunku "Walka" animację, a następnie spójrz na to z pewnością warto! Nie popełnij tego błędu, to nasza sprawa!

Ogólnie rzecz biorąc, są nie zmienione, szachy, te self-made in 3D, ale co najważniejsze - wszystkie elementy doskonale czytelne zastąpione przez żołnierzy, którzy po prostu uciekły z innej gry fantazji! Biuletyn zostanie opublikowany w holu głównym, który również pracował, a teraz nie można wybrać jeden z dwóch znanych zespołów (czarno-białe) oraz z trzech frakcji - Barbara, szkielety, krasnoludów. Nie trzeba dodawać, jednostki bojowe wyglądać odpowiednio.
Od brakuje warto zauważyć, że dzięki fajne grafiki znacznie zwiększyć wymagania dla urządzenia, dobry, gra jest turowa. Innym negatywnym - trzeba się przyzwyczaić do tego, kto jest kim, bo przez piętnaście stuleci ludzie wciąż przyzwyczajeni do wyglądu postaci. Jednak teraz to wygląda niesamowicie!

cechy:

  • Trzy frakcje do wyboru (określa wygląd na figurach)
  • Trzy poziomy trudności dla sztucznej inteligencji
  • posiada tryb dla dwóch graczy
  • Ma możliwość gry z przyjaciółmi lub losowych graczy on-line


Konkluzja: Być może pojawienie fanów gry w szachy bitwa najbardziej przerażonych, ale to jest sens ewolucji, myślę;)


Reklama

Pobierz battle Chess 1.3 dla BLU Life Play S

Nowości w tej wersji
-D-Pad control is new default control type (change control type in Setting).
-Camera rotation is now unlocked by default (turn it back in Setting).
-Fix bug.
informacje ogólne
wersja 1.3 (29)
Data umieszczenia 2018-04-06 16:50
rozmiar 40.29 MB
polski nie
wymagania
android 4.0+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

Wszystkie aplikacje GS GAMES na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw, powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2016/08/22 08:50
Inne gry BLU Life Play S

BLU Life Play S

BLU Life Play S Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: Quad-core 1.3 GHz Cortex-A7)
Ekran: 4.70", 1280x720
Rozmiary: 137.5 x 67.5 x 7.8 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |