Dotknij Smiths
2.2 (4)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla BLU Life Play S

Opis:

Gry.Wybierz Smiths jest zatrzaskowe dla Androida z elementami RPG, które sprawiają, że gra niezwykła przynajmniej jako maksimum - to ciekawe i ekscytujące. Przygotowany przez studio gry Tiny Titan Studios, którzy mają już doświadczenie w otwieraniu takich projektów.

Ideą tego zatrzasku jest całkiem jasne - chodzi o kowalstwa, nawiasem mówiąc, nie tak dawno temu, mieliśmy już zatrzaskowe o kuźni, to właśnie tam, gdzie pomysł był bardzo prosty - do podrobienia i zarabiać na każdym uderzeniem młota, coraz więcej, to oczywiście nie jest ograniczony do, oferując znacznie więcej zabawy i ciekawych treści.

Akcja sama będzie rozwijać się w swojej kuźni, gdzie ty i twój partner powinien robić broń wysokiej jakości, widocznie dla innych RPG pikseli. Jest to możliwe ogromną liczbę obiektów, ale potrzebne są przepisy, które, nawiasem mówiąc, wskazane jest, aby pamiętać, tak aby lepiej pamięć, dzięki czemu można być chłodniej. Ale oprócz produkcji wszystkich rodzajów amunicji w grze i mają aspekt ekonomiczny, gdyż wszystkie elementy mają być sprzedane, a pieniądze do rozpoczęcia modernizacji kuźni lub odblokować inne fajne postacie z unikalnymi zdolnościami i wygląd ... jest nawet kowal, który jest podobny do Agent Smith z matrycą ... ale wciąż głównym zadaniem - aby stworzyć dobre rzeczy, a tym bardziej lepiej i chłodniej rzeczą, tym trudniej jest do wykonania, ale łatwiejsze i bardziej kosztowne może być sprzedać, więc ich taktyka definiują siebie!

cechy:

  • ponad cztery tuziny kowali wyjątkowy z unikalnymi zdolnościami
  • ponad sto unikalnych elementów, które można kuźnia i sprzedawać
  • aktualizować i uaktualnić wszystko, co znajduje się w kuźni
  • unikalne artefakty, które są użyteczne
  • otworzyć sekrety i inne osiągnięcia


Gry Wady:

  • Donat całkiem przyzwoity i gier funkcje charakterystyczne dla niego i pchaniaKonkluzja: jeśli format gry, w której musisz kliknąć na ekranie nie przeszkadza, to gry.Wybierz Smiths cieszyć się świetnym rozwiązaniem, aby zabić trochę czasu.


Reklama

Pobierz Dotknij Smiths 1.2.4 dla BLU Life Play S

Nowości w tej wersji
Update 1.2.4: Minor polish and back end bug fixes.
informacje ogólne
wersja 1.2.4 (1029)
Data umieszczenia 2018-02-23 17:08
rozmiar 39.31 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

BILLING

BILLING

BILLING

BILLING

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw, powiedz nam o tym

Ocena:

(4)
2.18★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2016/08/25 07:54
Inne gry BLU Life Play S

BLU Life Play S

BLU Life Play S Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: Quad-core 1.3 GHz Cortex-A7)
Ekran: 4.70", 1280x720
Rozmiary: 137.5 x 67.5 x 7.8 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |