GX Racing
4.7 (11)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla BLU Life Play S

Opis:

Gra GX Racing wyścigi motocykli na Twój Android programistów z FunGenerationLab (są też autorzy popularnej gry rower do góry!), A nie trudno się domyślić, że jesteś ponownie czeka na ekstremalnych i związanego zabawy.

Gra rozpoczyna się od procesu przybycia, w którym po prostu wyjaśnić, co jest potrzebne do zrobienia, na drodze w tej kwestii ktoś może denerwować, podczas gdy inni cieszą, bo w istocie, można zarządzać za pomocą jednego palca ... Generalnie te wyścigi są bardziej jak wyścigi w "drag racing", jednak i tam będzie zjeżdżalnie i trampoliny, a im dalej się wspinać przez kolejne poziomy, tym bardziej będą one dłuższe i bardziej będą pełne niebezpieczeństw. Nawiasem mówiąc istnieje nadal istnieje taka funkcja jak automatyczna "gazu", to nie będzie trzymać palec na ekranie, aż do jazdy na rowerze, ale byłoby właściwe tylko na najprostszym poziomie, a bardziej skomplikowane etapy gazu grać w przebiegu trasy.
Po przybyciu próbnej idziesz do garażu, gdzie w zależności od poziomu, można wybrać rower będzie dostępna po trzy najbardziej podstawowe, które różnią się jedynie wyglądem - trial rower wyścigowy rowerzysta i chopper. Istnieje również możliwość pompowania swoje historie, ale to zajmie wygrać kilka wyścigów, ponieważ gotówka będzie przydatna do tego. Gruntowanie jest dostępny tylko dwa parametry - prędkość maksymalna i przyspieszenie oraz inne rozwiązania techniczne do interwencji tutaj nie ma, ale istnieje możliwość ulepszenia wizualnych, aby Twój rower wyjątkowy. Przy okazji, oprócz waluty gry jest tutaj jeszcze, i kamienie szlachetne, za które będzie można kupić najfajniejszych motocykli, jednak w celu uzyskania tych kamieni może być tylko w polach nagród, które można uzyskać za wygraną i nie zawsze.

cechy:

  • Tryb multiplayer, a konkurencja między graczami
  • wykonywać akrobacje
  • więcej niż dwa tuziny motocykle
  • Ssać motocyklista i dekoracji
  • konkurować w różnych lig w drodze na szczyt


Gry Wady:

  • sama, Donat


Rezultat: GX Racing jest świetnym rozwiązaniem dla tych, którzy lubią strome rowery i prostą obsługę, więc nie odmówić sobie tej przyjemności, jak zwykle, pobrać grę całkowicie za darmo!


Reklama

Pobierz GX Racing 1.0.101 dla BLU Life Play S

informacje ogólne
wersja 1.0.101 (101)
Data umieszczenia 2018-10-11 18:45
rozmiar 86.79 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
BILLING

BILLING

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

Zamiar transmisji aby ustawić alarm dla użytkownika.

SET_ALARM

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw, powiedz nam o tym

Ocena:

(11)
4.7★ 94%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2016/08/25 08:56
Inne gry BLU Life Play S

BLU Life Play S

BLU Life Play S Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: Quad-core 1.3 GHz Cortex-A7)
Ekran: 4.70", 1280x720
Rozmiary: 137.5 x 67.5 x 7.8 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |