Złamane Świt II
0 (0)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla BLU Life Play S

Opis:

Gra Złamane Świt II to Action-RPG dla Androida, w którym twoja postać musi przetrwać w okrutnym i niebezpiecznym świecie mutantów, przez siebie, zerwania z bitwy! Przygotowany przez twórców gier z Hummingbird Mobile Games, dla których stała się drugi projekt, przynajmniej dla Androida. Od nazwy gry nie trudno się domyślić, że mówimy o drugiej części, ale szczerze mówiąc, nie ważne jak starałem, nie znalazłem pierwszy ... Może pierwsza część jego twórców wierzą pierwszy projekt, ale nie chodziło o stacji kosmicznej w ... ogólnie rzecz biorąc, nie ma połączenia działki z czegoś wcześniej nie wydany, aby dowiedzieć się, ale nie będzie zdenerwowany, bardziej znaną historię tutaj.

W opowieści o kłopotach gry doszło z powodu innego wirusa, który zainfekował dużą liczbę ludzi i zwierzęta, zamieniając je w agresywnych mutantów spragnionych ciało i morderstwa. Gdzie się tego wirusa i jak zatrzymać nikt nie wie jednak, jak zwykle. Nasz bohater - ładna dziewczyna, ma doskonałe umiejętności walki zostaje wysłany w niebezpieczną podróż, aby uratować ocalałych i starając się zrozumieć przyczyny tego incydentu.

Gra posiada rodzinną strukturę i jest podzielone na miasta, które powinno odbyć się wraz z upływem czasu jest brany pod uwagę, dla których to robisz. Główną bronią tutaj - ogień, dzięki czemu wiele karabinów i pistoletów czeka na Ciebie, a ponadto istnieją granaty, a nawet szansa, aby umieścić w jego zbiorniku obronnej. Zabijanie potworów, będzie można zdobyć doświadczenie, które pozwala podnieść swój poziom, co zwiększa swoje statystyki, a można nawet wybić różne rzeczy, a nie ma zapasów, ale jeśli coś lepszego - ubiera się automatycznie, poprawiając wydajność.

cechy:

  • dobra grafika i dynamiczne oświetlenie, jak w typowych grach na PC
  • mechanika, co się dzieje przypomina weteranów gatunku, takie jak Diablo
  • Wysoka stopa nie pozwoli Ci się nudzić
  • mnóstwo wybuchów i strzelaniny
  • Wysokie poziomy i ogromny świat


Gry Wady:

  • napar z prawdziwymi pieniędzmi poważany tutaj ...


Konkluzja: gra Złamane Świt II podobam, ona nie próbuje być modne i dobrze trzyma na uboczu, ale wierzcie mi, ku jego poziom nadal próbować i próbować, i to już tutaj, wolne, wygodne, komfortowe.


Reklama

Pobierz Złamane Świt II 1.4.3 dla BLU Life Play S

Nowości w tej wersji
.Fixed some bugs
informacje ogólne
wersja 1.4.3 (43)
Data umieszczenia 2019-05-15 19:23
rozmiar 45.43 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

BILLING

BILLING

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw, powiedz nam o tym

Ocena:

(1)
0.3★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2016/08/28 08:41
Inne gry BLU Life Play S

BLU Life Play S

BLU Life Play S Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: Quad-core 1.3 GHz Cortex-A7)
Ekran: 4.70", 1280x720
Rozmiary: 137.5 x 67.5 x 7.8 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |