Ketchapp Summer Sports
0 (0)

Ketchapp Summer Sports

Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla BLU Life Play S

Opis:

Gra Ketchapp Summer Sports jest przypadkowy gra dla Android, która stała się muzą dla zdarzeń zachodzących na olimpiadzie. Częściej niż nie, od projektów Ketchapp wyglądać inaczej i mają specjalne tematy, oprócz tego przypadku, ale w rzeczywistości, jej zasady nie zdradził, jakość odtwarzania na wysokości, zachowuje i dość prosty, zwięzły projekt, ma doskonałą animację i, oczywiście, dość złożone.

Jak można się domyślić, dziś proponujemy, aby stać się gwiazdą, stają się sportowcem, co stawia rekordy, konkurując z innymi graczami. Przy okazji tego tematu i może złapać w tym projekcie, ponieważ duch konkurencji, tak wielki na olimpiadzie i przyciąga do niego miliony ludzi mogą tu pracować. Najpierw trzeba nauczyć się grać dobrze, wykonywania, a następnie grać więcej, aby zebrać więcej monet, aby wydać je na pompowanie i wygląd swojej postaci, które pomogą poprawić swój rekord i kto wie, może staniesz się najlepszym sportowcem na świecie, według Ketchapp Oczywiście.

Znaczenie konkurencji istnieje kilka oddala się od rzeczywistości, ponieważ mamy triathlon, to nie tylko zwykłe. Należy rozpocząć od bardzo prosta - biegać, a następnie, bez przerywania procesu i złamać Cię bez zatrzymywania się, przejdź do trudniejszego zadania - do uruchomienia z przeszkodami, a jeśli nie, i to minie, konkurs trzeci i zwieńczeniem skacze o tyczce, który następnie najbardziej skomplikowane. Jednak przechodząc wszystkie testy związane z prasą na ekranie w odpowiednim momencie, co pozwala przyspieszyć twój konkurent, skakać i wykonywać inne niezbędne działania. Pole, gdzie trzeba kliknąć na ekranie jest dość szeroka, tak aby efektem wielu opcji, a to właśnie czas, w którym masz już na każdym etapie, a będzie twój wynik, który mieści się w światowym rankingu!

Konkluzja: gra Ketchapp Summer Sports jest gotów dać ducha rywalizacji, możliwość podnoszenia swoich umiejętności i rywalizować z innymi graczami z całego świata. Czy to nie wspaniałe?


Reklama

Pobierz Ketchapp Summer Sports 2.1.4 dla BLU Life Play S

Nowości w tej wersji
Bug fixes
informacje ogólne
wersja 2.1.4 (26)
Data umieszczenia 2019-10-19 09:43
rozmiar 33.07 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

BILLING

BILLING

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

Wszystkie aplikacje Ketchapp na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw, powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2016/08/31 09:11
Inne gry BLU Life Play S

BLU Life Play S

BLU Life Play S Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: Quad-core 1.3 GHz Cortex-A7)
Ekran: 4.70", 1280x720
Rozmiary: 137.5 x 67.5 x 7.8 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |