AEN Hill Climb Race Bike 2017
2.9 (9)

AEN Hill Climb Race Bike 2017

Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla BLU Life Play S

Opis:

AEN Gra Hill Climb Race Bike 2017 jest Mototrial dla Android w kot będzie oferowane ponownie podbić niebezpiecznych przeszkód na jego żelaznego konia i zdobyć fanów z ich szalonych trików. Schemat wydaje się bardziej niż praca, takie gry są kochane i nie tylko dlatego, i tylko wtedy, gdy znajduje się figura w tytule w 2017 roku, a następnie osobiście tylko oczy świecą się, ale ...
Jednak twórcy gry dokonanych przez towarzyszy z TrimcoGames, które odpowiadają za ponad 100 projektów, z czego 90% z nich to dziwny wygląd i jakość symulatorów, że nie mam nic przeciwko nim, mam, ale szczerze mówiąc, to nie jest deweloperzy poziomie. A jaki jest tego skutek?

W efekcie, gra z numerami "2017" w tytule osobiście oczekiwać przełomu, choć niewielka, ale wciąż mogą stanowić przełom w grafice, może być częścią fizyki, może jeszcze coś, ale przyjmuje się, że jest to gra w przyszłym roku, a każdy rok dla Androida jest kilka zakrętów ewolucji, nic więcej! Ale nie ewolucja w tym przypadku nie tylko ja nie zauważyłem, zauważyłem, że gra nie mogła żyć do średniego poziomu podobnych projektów, a to jest smutne.

Na pierwszy rzut oka, nie wszystko jest tak źle, gra cechy, które oferują nam twórcy:

  • nowe możliwości w 2017 roku
  • wspaniała misja i pełny symulator motocykla
  • trzeba prawdziwe umiejętności kontrolowania wyczyn
  • epickie akrobacje, które gloryfikują Cię w Google Play
  • są jeszcze bardziej obiecujące gry już wkrótce ...
  • gra ma Donat, a każdy zakup usuwa reklamy


Ogólnie rzecz biorąc, tylko o Donat tu prawdy, wszystko inne jest niczym więcej niż farsą i fikcją. Jakie są szanse na przyszły rok? Co za idealne symulacji? Co to epicka akrobacje? Ogólnie rzecz biorąc, gra ma normalnych grafiki, która czuje się źle w ruchu, ma silnik konwencjonalny bez specjalnych ozdobników i nie mogę powiedzieć, że to jest złe, to jest normalne, ale to żałosne Opis dosłownie zniszczyć chęć wspierania tych, którzy je napisali ,

Rezultat: AEN gry Hill Climb Race Bike 2017 ma więcej niż zwykły Mototrial ze zwykłymi graficznej zwykłej fizyki i bez magii, która nie byłaby obiecał deweloperów danych na ogół dość łatwo znaleźć grę w wyższej jakości oraz o tej samej zawartości.


Reklama

Pobierz AEN Hill Climb Race Bike 2017 1.5 dla BLU Life Play S

Nowości w tej wersji
-Fixed bugs;
-Added Ad label.
informacje ogólne
wersja 1.5 (6)
Data umieszczenia 2018-12-13 11:06
rozmiar 53.56 MB
polski nie
wymagania
android 4.0+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

znajdowanie kont na urządzeniu

Pozwala aplikacji na uzyskanie listy kont zapisanych w urządzeniu. Może ona obejmować wszystkie konta utworzone przez zainstalowane aplikacje.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BILLING

BILLING

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw, powiedz nam o tym

Ocena:

(9)
2.88★ 57.5%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2016/09/02 07:24
Inne gry BLU Life Play S

BLU Life Play S

BLU Life Play S Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: Quad-core 1.3 GHz Cortex-A7)
Ekran: 4.70", 1280x720
Rozmiary: 137.5 x 67.5 x 7.8 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |