steampunk Syndicate
5 (4)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla BLU Life Play S

Opis:

Gra Steampunk Syndicate to strategia anroida, ale to jest w formacie "tower defense" z domieszką kolekcjonowania kart, który pozwala nie tylko poszerzyć widzom trochę, ale również dodać różnorodności do procesu. Wytworzono w grę stereo7 i to nie tylko ich projekt w tej sprawie, że się podoba, ponieważ doświadczenie jest już tam, a nie mają do czynienia nonsens.

Działka znajduje się historia, można sobie wyobrazić!
Działka jest z pewnością skromne, ale fakt jego istnienia, ale nie może radować. Deweloperzy nadawanych o początku w steampunk era, gdy po wielkiej rewolucji, która ogarnęła całą populację planety wygrywa konsorcjum, która jest inna korporacja, potężny i dobrze finansowane. Rebelianci pokonani, ale idea pozostała i przeżył z małą grupą rewolucjonistów ukrywa. Chyba tylko jeden pomysł, byli w stanie zbudować potężny robota, który staje się ich nowe nadzieje w walce z Syndykatu, które już udało się zawrócić i ustawić straszliwą tyranię we wszystkich obszarach. My, tak przy okazji, aby grać tylko dla rebeliantów.

Jeśli chodzi o gry, to jest dość zaznajomieni z funkcji i bez żadnych wad, są setki gier i trudno jest znaleźć coś wyjątkowego, więc mówienie szczegóły nie widzę sensu. Cztery rodzaje wież, poprawić, znaków i ich unikalnych umiejętności - wszystko to, aby bronić się przed falami wrogów. Gra jest przede wszystkim przyciąga mnie tak, że ta "steampunk" i zgadza się, że temat mechanizmów parowych i innych uroków, które są związane z tym inspirująca, co najmniej! Ale to jest dokładnie to, co jest słabym aspektem projektu, ponieważ jest to temat "steampunk" ujawniona tak słaby, że frustracja, ale nie powoduje żadnych innych emocji. Widać, że gra jest dobra i ciekawa, nie gorzej niż wiele innych TD, ale wtedy tylko nazwa steampunk kilku decyzji projektowych w interfejsie gry i rzadkimi postaciami ... ale chciałem więcej i lepiej!

Konkluzja: gra Steampunk Syndicate sprawdził się na solidnej trójce, pewnym momencie usunięte przez fakt, że styl wizualny nie jest tak dużo jak się spodziewano, i jeszcze za to, że istnieje Donat, dużo rozgłosu, nie ma zamknięcie i brak PvP ... Ale proszę mi wierzyć, znaleźć projekty gorsza nie jest to problem, ale jako najlepszy ...


Reklama

Pobierz steampunk Syndicate 2.1.68 dla BLU Life Play S

informacje ogólne
wersja 2.1.68 (68)
Data umieszczenia 2019-09-30 06:17
rozmiar 94.04 MB
polski nie
wymagania
android 5.1+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

BILLING

BILLING

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

przybliżona lokalizacja (na podstawie sieci)

Pozwala aplikacji na określenie przybliżonej lokalizacji. Jest ona odczytywana z usług lokalizacyjnych wykorzystujących źródła lokalizacji sieciowej, takie jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje przybliżone położenie.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw, powiedz nam o tym

Ocena:

(4)
5★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2016/09/07 08:52
Inne gry BLU Life Play S

BLU Life Play S

BLU Life Play S Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: Quad-core 1.3 GHz Cortex-A7)
Ekran: 4.70", 1280x720
Rozmiary: 137.5 x 67.5 x 7.8 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |