strefę jazdy: Japonię
4.5 (13)

strefę jazdy: Japonię

Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla BLU Life Play S

Opis:

Strefa Jazdy Gra: Japonia to symulator dla Androida, który zaoferuje Ci iść za kierownicą dużej liczby pojazdów, wykonane w Japonii, nie tylko świeże, ale również klasyczne, że droga nie spełniają.
Przygotowany przez twórców gier AveCreation i seria strefę oni mają aż trzy gry Jazdy, jeden nazywa, drugi o rosyjskich samochodów, a jeden, że przed tobą, moim zdaniem, najbardziej interesujące! Widać tutaj, że zbliżył się do kwestii miłości, za dużo o niczym przyjemnym i ciekawych rzeczy czeka na Ciebie.

Zacznij od razu spodobało mi się - cztery różne drogi, które są złożone, a także osiem legendarnych samochodów, w tym zarówno klasycznych i sportowych elementów, jest nawet jeep. Potem idziesz na drodze, która jest dość ruchliwej ulicy, gdzie wyprzedzanie innych samochodów i po prostu do przodu, będzie można zarobić punkty, trzeba wydać na samochody i odblokować niektóre tryby gry.
Co ciekawe - tu tylko widok z kokpitu, ale jednocześnie każdy kabiny pojazdu jest wykonana bardzo dokładnie, nawet prędkościomierz z pracy tachometru, chociaż ich nie jest tak dobry, aby zobaczyć, ale prędkość nie jest tutaj najważniejszy. Bardzo ważną rzeczą - przyjemność z jazdy, bo fizyka w niesamowite gry! Każdy odblokowany samochód w garażu będzie miał licznik kilometrów, więc, że prędzej czy później będzie można łatwo znaleźć swoje ulubione, którym podróżował najwięcej. Między innymi, tutaj można wybrać porę dnia, w której początek, ale to zmieni się dynamicznie, co jest dość realistyczny, i że nie jest mniej ważne - nie ma Donat!

Wśród braki można zauważyć tylko trochę nudne gry, ale prawdziwi fani nie wyjaśniają, że są gotowi, aby przejść na drodze zawsze! Samochody i utworów chciałbym więcej, ale jest to wyścig dla telefonu komórkowego z wielką grafikę, gdzie jest więcej?

Razem: wolny, piękny, realistyczny, miły - zaskakujące, wszystkie te cechy łączy w strefie jazdy grze: Japonia, ale to prawda, więc nie czekaj - Pobierz i ciesz się!


Reklama

Pobierz strefę jazdy: Japonię 3.15 dla BLU Life Play S

Nowości w tej wersji
Optimization and bug fixes.
informacje ogólne
wersja 3.15 (9)
Data umieszczenia 2019-09-25 21:56
rozmiar 75.24 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

przybliżona lokalizacja (na podstawie sieci)

Pozwala aplikacji na określenie przybliżonej lokalizacji. Jest ona odczytywana z usług lokalizacyjnych wykorzystujących źródła lokalizacji sieciowej, takie jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje przybliżone położenie.

dokładna lokalizacja (na podstawie sygnału GPS i sieci)

Pozwala aplikacji na określenie dokładnej lokalizacji dzięki sygnałowi GPS lub źródłom lokalizacji sieciowej, takim jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje położenie. Pamiętaj jednak, że telefon zużywa wtedy więcej energii.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

REQUEST_INSTALL_PACKAGES

REQUEST_INSTALL_PACKAGES

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Zamiar transmisji aby ustawić alarm dla użytkownika.

SET_ALARM

Wszystkie aplikacje AveCreation na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw, powiedz nam o tym

Ocena:

(13)
4.51★ 90.17%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2016/09/10 11:29
Inne gry BLU Life Play S

BLU Life Play S

BLU Life Play S Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: Quad-core 1.3 GHz Cortex-A7)
Ekran: 4.70", 1280x720
Rozmiary: 137.5 x 67.5 x 7.8 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |