strefę jazdy: Japonię
4.5 (13)

strefę jazdy: Japonię

Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla BLU Life Play S

Opis:

Strefa Jazdy Gra: Japonia to symulator dla Androida, który zaoferuje Ci iść za kierownicą dużej liczby pojazdów, wykonane w Japonii, nie tylko świeże, ale również klasyczne, że droga nie spełniają.
Przygotowany przez twórców gier AveCreation i seria strefę oni mają aż trzy gry Jazdy, jeden nazywa, drugi o rosyjskich samochodów, a jeden, że przed tobą, moim zdaniem, najbardziej interesujące! Widać tutaj, że zbliżył się do kwestii miłości, za dużo o niczym przyjemnym i ciekawych rzeczy czeka na Ciebie.

Zacznij od razu spodobało mi się - cztery różne drogi, które są złożone, a także osiem legendarnych samochodów, w tym zarówno klasycznych i sportowych elementów, jest nawet jeep. Potem idziesz na drodze, która jest dość ruchliwej ulicy, gdzie wyprzedzanie innych samochodów i po prostu do przodu, będzie można zarobić punkty, trzeba wydać na samochody i odblokować niektóre tryby gry.
Co ciekawe - tu tylko widok z kokpitu, ale jednocześnie każdy kabiny pojazdu jest wykonana bardzo dokładnie, nawet prędkościomierz z pracy tachometru, chociaż ich nie jest tak dobry, aby zobaczyć, ale prędkość nie jest tutaj najważniejszy. Bardzo ważną rzeczą - przyjemność z jazdy, bo fizyka w niesamowite gry! Każdy odblokowany samochód w garażu będzie miał licznik kilometrów, więc, że prędzej czy później będzie można łatwo znaleźć swoje ulubione, którym podróżował najwięcej. Między innymi, tutaj można wybrać porę dnia, w której początek, ale to zmieni się dynamicznie, co jest dość realistyczny, i że nie jest mniej ważne - nie ma Donat!

Wśród braki można zauważyć tylko trochę nudne gry, ale prawdziwi fani nie wyjaśniają, że są gotowi, aby przejść na drodze zawsze! Samochody i utworów chciałbym więcej, ale jest to wyścig dla telefonu komórkowego z wielką grafikę, gdzie jest więcej?

Razem: wolny, piękny, realistyczny, miły - zaskakujące, wszystkie te cechy łączy w strefie jazdy grze: Japonia, ale to prawda, więc nie czekaj - Pobierz i ciesz się!


Reklama

Pobierz strefę jazdy: Japonię 3.13 dla BLU Life Play S

informacje ogólne
wersja 3.13 (7)
Data umieszczenia 2018-06-03 11:05
rozmiar 75.41 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM7 ARM6 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

przybliżona lokalizacja (na podstawie sieci)

Pozwala aplikacji na określenie przybliżonej lokalizacji. Jest ona odczytywana z usług lokalizacyjnych wykorzystujących źródła lokalizacji sieciowej, takie jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje przybliżone położenie.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

Wszystkie aplikacje AveCreation na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw, powiedz nam o tym

Ocena:

(13)
4.51★ 90.17%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2016/09/10 11:29
Inne gry BLU Life Play S

BLU Life Play S

BLU Life Play S Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: Quad-core 1.3 GHz Cortex-A7)
Ekran: 4.70", 1280x720
Rozmiary: 137.5 x 67.5 x 7.8 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |