Wyspy Nono
4.3 (8)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla BLU Life Play S

Opis:

Gra Nono Wyspy jest przygodą dla systemu Android, w którym w końcu jesteśmy w stanie uwolnić się od ciemnych lochów i znaleźć się na pięknej tropikalnej wyspie! Jednak nie wszystko jest tak gładko, jak się wydawało - przerażające tubylcy, wiele pułapek i inne niebezpieczeństwa czekają na nas, i że jesteś gotowy na przygodę?
Przygotowany przez twórców gier od Labs iluzji autorów bardzo popularnej gry Touchgrind BMX, ale nic nie zauważyłem w tych grach, mam nadzieję, że ich doświadczenie będzie odczuwalne w takim projekcie.

Mała, klasyczna historia.
Wyobraźmy sobie, zapraszamy do odległej wyspie, tak piękne, ale niebezpieczne, musisz obiecać, że zostało uzgodnione? Oczywiście, że jest skarbem, tak, same skarby, które nigdy nie stały się przyczyną kolejna niebezpieczna wyprawa. Więc tutaj, starożytne skarby zagubiona gdzieś na tej wyspie, dzięki czemu czujesz się wolny, aby przejść na drodze! Jednak z wyspą, sprawy nie są tak proste, że nie tylko istnieją żywe niebezpieczne dzikusy, gotowe do spożycia cię na śniadanie (lub lunchu), a więc między innymi mają dużo pomocników, a cała wyspa usiana wszelkiego rodzaju pułapki!

Rozgrywka będzie oferować Państwu piękny trójwymiarowy świat, podzielony na poziomach, gdzie naszym zadaniem, składając swą drogę wzdłuż półek wystających z wody, aby dotrzeć do punktu kontrolnego. Jednakże, jak już wspomniano, nie jest pełna niebezpieczeństw! Pająki, rekiny, żółwie skoki, latające strzały, spadające kamienie, piły, etc., etc., oprócz samych tubylców, które powinny przynajmniej dostać! A potem droga nie jest prosta, jej labirynt oczywiście nie nazwisko, ale w rzeczywistości nie ma karty również nie są dostępne. Jakikolwiek błąd i zacząć od początku, to będzie występować często, nie wahaj się!

Rezultat: jasny, piękny, pozytywny, bardzo trudne i praktycznie bez Donat i można go pobrać za darmo - to co można powiedzieć na temat gry Wyspy Nono. Być może jego głównym problemem jest to, że w Google Play zbyt wielu rówieśników w pozostałych - świetna gra!


Reklama

Pobierz Wyspy Nono 1.0.7 dla BLU Life Play S

Nowości w tej wersji
- Fix for token purchase failing on some devices
- Stability fixes
- Reduced memory need
informacje ogólne
wersja 1.0.7 (24)
Data umieszczenia 2016-12-10 10:40
rozmiar 73.39 MB
polski nie
wymagania
android 4.0.3+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
żadnych wirusów
data kontroli 2016-12-10 12:45:06
Zobacz raport
(Proverechno korzystania z usługi virtustotal.com)
pozwolenie
BILLING

BILLING

kontrola licencji Google Play

kontrola licencji Google Play

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw, powiedz nam o tym

Ocena:

(8)
4.34★ 86.75%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2016/09/14 07:55
Inne gry BLU Life Play S

BLU Life Play S

BLU Life Play S Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: Quad-core 1.3 GHz Cortex-A7)
Ekran: 4.70", 1280x720
Rozmiary: 137.5 x 67.5 x 7.8 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |