Deus Ex GO
4.4 (5)
Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla BLU Life Play S

Opis:

Gra Deus Ex GO to strategia turowa na Androidzie od znanych twórców, którego nazwa Square Enix Ltd., z którymi już wcześniej spotkałem. Jeśli ktoś pamięta, projekty, takie jak Tomb Raider portu gry na Androida, Hitman GO, GO, Lara Croft i niektórych innych, to już wiesz, czego się spodziewać po tej grze ...
W każdym razie, nie jest shooter z pierwszej osoby, jak to było dotychczas. Teraz wszystko jest inaczej, a oryginalna gra, która ukazała się 16 lat temu nie ma. Jednakże potrzeba pozostaje niewidoczny i dekoracji w stylu cyberpunk zbyt lewo, tak, że w ogóle, wiele będzie szczęśliwy, aby zobaczyć ten projekt do Androida, zwłaszcza w tej grze trzeba myśleć dużo, a my nie pasują!

Nawiasem mówiąc, jak również wiele innych projektów na rozwój danych, okazało się to być zapłacone, a on z jakiegoś nieznanego powodu, bardziej niż cała reszta, cena jest prawie 6 $, ale nawet w takiej sytuacji gra jest tego warta!

Na pierwszy rzut oka, gra jest wbudowany zwykły sposób - wiele poziomów, z których każdy staje się nieco trudniejsze na końcu każdego poziomu trzeba zanurzyć się w portalu i przejdź do następnego, tylko masa niebezpiecznych wrogów, zdradziecko nadlewek i zmiana mechaniki nie zostawi cię w spokoju, cały mecz wydasz na szpilkach, ciągle myśleć o tym, jak najlepiej przejść na następny poziom.

cechy:

  • setki podłogowe długich i skomplikowanych poziomów
  • w każdym tygodniu trafi nowy poziom
  • wiele niebezpiecznych wrogów i skomplikowane pułapki
  • do pracy w środowisku, zmieniając go na swoją korzyść
  • Skorzystaj z wyjątkowej umiejętności swojej postaci, aby rozwiązać pewne problemy
  • ciekawe i ekscytujące działki


Gry Wady:

  • Nie wersja próbna, lub zapłacić i grać lub siedzieć i marzyć
  • brak szkoleń
  • ze wszystkim - nie ma Donat, które mogą być przeznaczone na porady


Rezultat: bez względu na to, co projekt Deus Ex GO aktywnie zyskuje popularność, ludzie go kupić, to nie dziwi, że gra była bardzo dobra, ale chciwość deweloperów są bardzo, bardzo zmieszany, bo płacą wskazówek w płatnej grze jest wysokość okrucieństwo jako wydaje mi się.


Reklama

Deus Ex GO dla BLU Life Play S

Ocena:

(5)
4.4★ 88%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2016/09/16 07:17
Inne gry BLU Life Play S

BLU Life Play S

BLU Life Play S Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: Quad-core 1.3 GHz Cortex-A7)
Ekran: 4.70", 1280x720
Rozmiary: 137.5 x 67.5 x 7.8 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |